Yücekapı Belediyesi İşçi Alım İlanı

Yücekapı Belediye Başkanlığına yapılacak olan alım için başvuru tarihleri belli oldu. Başvurular 01 Haziran 2017 tarihinde sona erecek.

Yücekapı Belediyesi İşçi Alım İlanı
Yücekapı Belediyesi İşçi Alım İlanı Mehmed AKSOY
Bu içerik 3314 kez okundu.

Yücekapı Belediye Başkanlığına yapılacak olan alım için başvuru tarihleri belli oldu. Başvurular  01 Haziran 2017 tarihinde sona erecek.

 

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Parke Taşı ve Bordür Kaplamacı    

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
YÜCEKAPI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TOPLANTI SALONU 05.06.2017 10:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : KESKİN SOK. Ş.ENGİN MAH. 1/
ELEŞKİRT
AĞRI / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı CESİM KOÇER
Ünvanı BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ
Telefon No 0472 7176436
E-Posta  

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 3
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli

 

 

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

- Taleplere başvuru yapan ve yayımlanmış  listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna onaylamak zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 

- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 

- Kuraya tabi taleplerde kuranın hangi gün, saat ve adreste çekileceği belirtilecektir. 

- İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. 

- Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. 

- Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. 

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

- Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (Müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

 

- Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz

NOT:YÜCEKAPI BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA PARKE TAŞI VE BORDÜR KAPLAMACI MESLEĞİNDE MİLLİ EĞİTİM ONAYLI SERTİFİKA TALEP EDİLMEKTEDİR.MİLLİ EĞİTİM ONAYLI BELGEYE SAHİP OLMAYAN KİŞİLERİN BAŞVURULARI GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

yuce kapı belediyuesi işçi alımı agrı belediyesi işçi alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor