PEGASUS En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Gerçekleştirecek

PEGASUS, resmi internet sitesi üzerinden en az lise mezunu adayların başvurabileceği personel alım ilanlar yayınladı.

PEGASUS En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Gerçekleştirecek
PEGASUS En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 4508 kez okundu.

Yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların PEGASUS resmi internet sitesi üzerinden İnsan Kaynakları bölümünü kullanarak başvuru yapmaları gerekmekte.

Ofis Destek Elemanı alımında adaylarda aranan şartlar; en az ilköğretim mezunu olmak, Microsoft Office programlarına hakim olmak, terciden daha önce iş deneyimine sahip olmak, kişisel durumu engelli olmak yer almakta.

Muhasebe destek elemanı alımında adayların; en az ilköğretim mezunu olması, Microsoft Office programlarına ve bilgisayar kullanımına hakim olması, tercihen deneyim sahibi olması gerekmekte.

Ayrıca adayların kişisel durumunun “engelli” olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. Mekanik teknisyeni alımı için adayların; endüstri meslek lisesi veya meslek yüksekokullarının mekanik veya motor bölümlerinden mezun olması, E sınıfı ehliyete sahip olması, otomotiv ve iş makineleri sektöründe çalışmış olması, ekipmanların mekanik arıza tespitini yapacak olması gerekmekte.

Grup satış uzmanı alımında adaylarda aranan şartlar; dört yıllık eğitim veren üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olmak, en az 2 yıl deneyim sahibi olmak, Microsoft Office programlarına hakim olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak yer almakta.

Kıdemli iş geliştirme uzmanı alımında; tercihen endüstri mühendisliği mezunu olmak, Microsoft Office programlarına hakim olmak, analiz ve raporlama becerisi yüksek olmak yer almakta.

Başvuru yapmak isteyen adaylar ve PEGASUS tarafından yayınlanan diğer iş ilanlarını incelemek isteyen adayların PEGASUS resmi internet sitesi İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret etmeleri gerekmekte.

Başvuru için tıklayın

PEGASUS resmi internet sitesi personel alım ilanlar PEGASUS resmi internet sitesi üzerinden İnsan Kaynakları bölümü PEGASUS tarafından yayınlanan diğer iş ilanları PEGASUS resmi internet sitesi İnsan Kaynakları sayfası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı