Tecrübeli Tecrübesiz Adaylar İçin Gişe Personel ve Banko Görevlisi Alımı Yapılacak

Türkiye geneli farklı il ve ilçelerde bulunana bankalar için yayımlanan bu personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolardan ve adayların yakından takip pozisyonlardan bir tanesi de Banko Görevlisi.

Tecrübeli Tecrübesiz Adaylar İçin Gişe Personel ve Banko Görevlisi Alımı Yapılacak
Tecrübeli Tecrübesiz Adaylar İçin Gişe Personel ve Banko Görevlisi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 12878 kez okundu.

Banko Görevlisi personel alımı için yayımlanan duyurularda, bu kadrolara alınacak olan personellerin tahsilat işlemleri, çek senet işlemleri, müşterilerin para yatırma çekme ve kredi işlemleri gibi sorumluluklar üstelenecek.

Gişe Personel kadroları için yayımlanan bu ilanlar, kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruluyor. Bu siteler üzerinden ilan yayımlayan bankalar ise şunlar.

ALIM YAPACAK BANKALAR

Gişe Personel kadroları için personel alım ilanı yayımlayan bankaların listesi ise şu şekilde,

Creditwest Bank, Alternatif Bank, Fibabanka, Akbank, Burgan Bank, Türkiye Ekonomi Bankası, Aktif Yatırım Bankası.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan bankalar tarafından ilan edilen personel alımlarına başvuruda bulunmak için adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunmakta.

Bu başvuru koşullarında en önemli koşul ise öğrenim şartı. Öğrenim şartı için çoğu banka üniversite mezunu adaylardan alım yapacağını ilan ediyor.

İlanlara göre önlisans ve lisans mezunu adaylar için yayımlanan ilanlarda zaman zaman lise mezunu adaylar için sadece birkaç banka ilan yayımlıyorlar.

Öğrenim Şartının yanında sağlanması gereken diğer başvuru koşulları ise şunlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak (bu koşul bankadan banka değişiyor), Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

Ayrıca ilanlar için erkek adayların askerlik görevini yapmış olmaları, yapmış sayılmaları veya belirli bir süre tecilli olmaları gerekiyor.

İLANLARA BAŞVURU İŞLEMLERİ

Banka personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. Başvurular elektronik ortamda yapılacak olup aşağıda ki bağlantı kullanılabilir.

Banka Şubeleri ve Gişe Personeli İlanları için Tıklayın

personel alım ilanları Banko Görevlisi personel alımı Gişe Personel kadroları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor