TCDD, Tarım Bakanlığı ve Kültür Bakanlığı'na Kamu Personel Alımı Yapılacak

Basın ilan kurumu, devlet personel başkanlığı ya da İŞKUR üzerinden duyurulan bu ilanlarda yer alan ve başvuru süreci devam eden 3 kurumun ilanı bulunmakta.

TCDD, Tarım Bakanlığı ve Kültür Bakanlığı'na Kamu Personel Alımı Yapılacak
TCDD, Tarım Bakanlığı ve Kültür Bakanlığı'na Kamu Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 5471 kez okundu.

Kamu kurumları tarafından ilan edilen personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, diğer detaylar ise şu şekilde;

TCDD Personel Alım İlanı

TCDD tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların KPSS şartsız olacağı bilgisi verildi. İşçi statüsünde yapılacağı duyurulan personel alımlarına ilgili önlisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Makinist İşçisi kadrolarına yapılacak olan personel alımlarına aşağıda yer alan bölüm mezunları başvuru yapabilecek.

Elektrik Elektronik Elektrik-Elektronik Endüstriyel Elektronik Elektrik-Elektronik Teknikerliği Elektronik Teknolojisi Endüstriyel Elektronik (U Eğitim) Elektronik Yüksek Teknisyenliği Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi Makine İş Makineleri Raylı Sistemler Makine Teknolojisi Raylı Sistemler Elektrik-Elektronik Teknolojisi Raylı Sistemler Makinistlik''

Tarım Bakanlığı Personel Alım İlanı

Tarım Bakanlığı personel alım ilanı da TCDD ilanı gibi KPSS şartı olmadan yayımlandı.

Çok sayıda özel şartın sağlanması şartıyla alım yapılacak personel alımlarında bakanlık Sözleşmeli Pilot istihdamı yapacak. İlan için öne çıkan başvuru şartları ise şunlar;

Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek personel alımları için talep edilen özel şartlar; SHGM ATPL (A) lisansının olmasını, minimum 1200 saat çok motorlu ve bu uçuşun en az 500 saati çok pilota sertifikalı jet uçuşu olmalı, sağlık sertifikası (Class 1) olmalı, Minimum level 4 seviye İngilizce seviyesinde olmak.

Kültür Bakanlığı Personel Alım İlanı

Kültür Bakanlığı YTB tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını Bilişim Personeli kadroları için yapacaklar.

KPSS şartının olmadığı alım ilanında, öğrenim ve deneyim gibi özel şartlar mevcut.

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar Kıdemli Yazılım Uzmanı, Yazılım Uzmanı, Sistem Uzmanı pozisyonları için başvuru yapacaklar.

Basın ilan kurumu devlet personel başkanlığı İŞKUR üzerinden Kamu kurumları tarafından ilan edilen personel alım ilanları TCDD tarafından yayımlanan personel alım ilanı KPSS şartsız

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor