100 Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında alımların Fırat Üniversitesi Hastanesi ve Diş Hekimliği Fakültesine yapılacağı açıklandı.

100 Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı Yapılacak
100 Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 6337 kez okundu.

KPSS B Grubu puan sıralaması esasına göre yapılacak olan sözleşmeli personel alımları sağlık kadrolarına olacak.

100 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

KPSS'ye girmiş olan adayların başvuru yapabileceği sözleşmeli sağlık personel alımları puan sıralaması üstünlüğüne göre yapılacak.

Üniversite aşu pozisyonlardan personel alımı yapacak. Fizyonterapist, Hemşire (lisans mezunu) ve Sağlık Teknikerliği kadroları. Sağlık Teknikerli kadroları ise Radyoloji, Anestezi, Patoloji, Labaratuvar, Ağız ve Diş Sağlığı alanlarından olacak.

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Fırat Üniversitesi Hastanesi tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların ilan metninde adaylara duyurulan şartlara haiz olmaları gerekiyor. O koşullar şunlar;

Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı kanunun 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak, 2018 KPSS (B gurubu) sınavına girmiş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

BAŞVURU SÜRECİ VE İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunmak isteyecek adaylar başvurularını ilan yayımlanmaya başladığından itibaren yapabilecekler. İlana son başvuru tarihi ise 22 Temmuz olarak açıklandı. Başvuru işlemleri şahsen Fırat Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacak.

Devlet Personel Başkanlığı Fırat Üniversitesi Hastanesi Diş Hekimliği Fakültesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor