İŞKUR Üzerinden: EGM, MEB ve Öğretmenevi KPSS’SİZ 10 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

EGM, MEB ve Öğretmenevi KPSS’siz kamu personel alımı iş ilanları yayımladı.

İŞKUR Üzerinden: EGM, MEB ve Öğretmenevi KPSS’SİZ 10 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: EGM, MEB ve Öğretmenevi KPSS’SİZ 10 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 5470 kez okundu.

Alınacaklar çeşitli hizmet birimlerinde görevlendirilecek. 10 devamlı kamu işçisi olarak başvuracaklar İŞKUR ilan numaraları ile internetten veya şahsen İŞKUR iş ilanları ile kuruma giderek 12 Temmuz 2019 tarihi bitene kadar yapmaları gerekmekte.

Bursa Orhangazi Öğretmenevi meslek eleman alımı 1 kişi için; Sıcak ve soğuk içecek hazırlama becerisine sahip olmak. En az lise mezunu olmak. Esnek vardiya saatlerine göre çalışabilmek.

Personel ihtiyaç halinde kurumun diğer birimlerinde görevlendirilecektir. Başvuru iş ilan 00005057217 numarası olarak verilmiştir.

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü 3 kişi engelli kadrosundan 00005057355 iş ilan numarası ile başvuru alacak. Alınacak kişi aşçı olarak görevlendirilecek olup en az lise mezunu olması, aşçılık belge sahipli ve %40 engelli raporu olması istenmekte.

İŞKUR tarafından yapılan yeni iş ilanları ile Emniyet Müdürlükleri bünyesine en az ilkokul mezunu 6 kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller Temizlik Personeli ve Pasta ustası olarak istihdam edilecekler.

Temizlik Personeli EGM personel alımı Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne 3 kişi engelli personel alımında adayların kadın, erkek 18 yaşından büyük olması en ilkokul mezunu olması Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Akdeniz, Çamlıyayla, Bozyazı, Aydıncık/İçel, Tarsus, Silifke, Mut, Mersin Merkez, Gülnar, Erdemli, Anamur ikametli olmaları gerekmekte.

Adaylar 00005057302 İŞKUR ilan numarası ile başvurularını yapabilirler.Temizlik Personeli EGM Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne 2 kişi TMY personel alımında adayların kadın, erkek 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Akdeniz, Çamlıyayla, Bozyazı, Aydıncık/İçel, Tarsus, Silifke, Mut, Mersin Merkez, Gülnar, Erdemli, Anamur ikametli olmaları gerekmekte.

Adaylar 00005057546 İŞKUR ilan numarası ile başvurularını yapabilirler.Fırın Ustası Unlu Mamüller, Pasta ustası alımı Bitlis İl Emniyet Müdürlüğüne 1 kişi personel alımında adayların kadın, erkek 18 yaşından büyük olması en az ilkokul mezunu olması Bitlis Merkez ikametli olmaları gerekmekte.

Adaylar 00005057667 İŞKUR ilan numarası ile başvurularını yapabilirler. Başvurmak isteyen adayların 12 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak başvurularını yapabilirler.

EGM MEB Öğretmenevi KPSS kamu personel alımı İŞKUR ilan numaraları İŞKUR iş ilanları İŞKUR tarafından yapılan yeni iş ilanları İŞKUR ilan numarası İŞKUR hizmet binaları İŞKUR internet sitesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı