Kamuya KPSS'siz: Hayvan Bakıcısı, Memur, Öğretmen, Güvenlik ve İşçi Alımları Yapılacak

Çeşitli kadrolarda yayımlanan personel alım ilanında hiç bir kadro için adaylardan KPSS şartı talep edilmiyor. Bu alımlarda lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği pozisyonlar bulunmakta.

Kamuya KPSS'siz: Hayvan Bakıcısı, Memur, Öğretmen, Güvenlik ve İşçi Alımları Yapılacak
Kamuya KPSS'siz: Hayvan Bakıcısı, Memur, Öğretmen, Güvenlik ve İşçi Alımları Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 12200 kez okundu.

Güvenlik Görevlisi, Sıhhi Tesisatçı, Elektrik Teknisyeni, Diğer Telefon Ve Telgraf Tesisatçıları, Büro Memuru (Genel) ( Bu kadroda için farklı öğrenim seviyeleri çok sayıda alım yapılacak), Hayvan Bakıcısı, Çoban/Sürü Yönetim Elemanı (Küçükbaş Hayvan), Bahçıvan, Temizlik Görevlisi, Okul Öncesi Öğretmeni, Kasap.

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için başvuru şartları İŞKUR üzerinden adaylara duyuruldu.

Bu ve bunun gibi kamu kurumlarına yapılan personel alımlara Devlet Memurları Kanunu'nda yer alan başvuru şartlarına haiz olan adaylar başvuru yapabilir.

DMK'da yer alan başvuru şartlarının yanında adayların sağlamaları gereken çok sayıda özel koşulda bulunuyor.

Bu özel koşullar alım yapılacak kadronun mesleki özelliklerine göre alım yapacağını ilan eden kurum tarafından belirleniyor.

Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. İlan metninde yer alan KPSS şartını sağlamak. Kamu Haklarından mahrum olmamak, Alım yapılacak pozisyona göre belirlenen öğrenim şartına haiz olmak, Talep edilen mesleki özellikleri sağlamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.  657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Kurumların belirlediği yaş aralığında bulunmak.

BAŞVURU SÜRECİ VE İŞLEMLERİ

İŞKUR üzerinden adaylara duyurulan ve İstanbul Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar; başvuru şartlarına haiz olmaları durumunda 12 Temmuz'a kadar başvurularını yapabilirler. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.

İlana ulaşmak için İŞKUR İş İlanları Arama sayfasında yer alan İşyer, Unvanı adlı bölüme İ.Ü.C. GENEL SEKRETERLİK yazıp Ara butonuna basmanız yeterli.

İŞKUR İlan Sayfası için TIKLAYIN

KPSS şartı personel alım ilanı İŞKUR üzerinden personel alım ilanları Devlet Memurları Kanunu İŞKUR İş İlanları Arama sayfası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı