İŞKUR Üzerinden: Resmi Kamu Kurumlarına 65 Kamu Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR 12 Temmuz resmi kamu kurumlarına 65 kamu personel alımı ilanları yayımladı.

İŞKUR Üzerinden: Resmi Kamu Kurumlarına 65 Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Resmi Kamu Kurumlarına 65 Kamu Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 3937 kez okundu.

Alımı Akdeniz Üniversitesi, Bayburt Aydıntepe Belediye Başkanlığı, Erzincan Refahiye Belediye Başkanlığı, Kayseri Bahçelik Sulama Birliği ve Malatya Turgut Özal Üniversitesi yapıyor.

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Merkez Yemekhane Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere geçici işçi statüsünde 1 Gıda Mühendisi alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 12 Temmuz 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla duyurmuştur.

Başvurular başlamış olup 16 Temmuz 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00005066128 olarak verildi.

Gıda Mühendisi alımı 1 kişi için; Lisans mezunu olması, en az 6 aylık iş deneyimine sahip olması ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olan bay-bayan adayların müracaatları kabul edilecek.

Çalışma adresi Üniversite Kampüsü Arapsuyu Merkezi Yemekhane Müdürlüğü Antalya/Merkez olarak ilanda belirtildi.

Bayburt Aydıntepe Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi işçi statüsünde 4 Temizlik Görevlisi, 3 İş Makineleri Operatörü ve 3 Kamyon Şoförü olmak üzere toplam 10 personel alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 16 Temmuz 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.Temizlik Görevlisi alımı 4 kişi için; En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecek.

İş ilan numarası 00005065585 olarak verildi. İş Makineleri Operatörü alımı 3 kişi için; En az ilköğretim en çok ortaöğretim mezunu olması, G sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş adaylar başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00005065683 olarak verildi. Kamyon Şoförü alımı 3 kişi için; En az ilköğretim en çok ortaöğretim mezunu olması, D ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmekte.

İş ilan numarası 00005065805 olarak verildi. 23 Temmuz 2019 tarihi saat 11:00 ile 12:00 arasında noter kura çekilişi yapılacak. Erzincan Refahiye Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere geçici işçi statüsünde 8 Beden İşçisi (Gene) alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 12 Temmuz 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 16 Temmuz 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecek.

Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.Beden İşçisi (Genel) alımı 8 kişi için; En az ilköğretim en çok ortaöğretim mezunu olması ve adayların 18 yaşını doldurması gerekmekte.

İş ilan numarası 00005063558 olarak verildi. 19 Temmuz 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Refahiye Belediye Başkanlığı hizmet binasında kura çekilişi yapılacak.

Çalışma adresi Kemaliye Mahallesi Erzincan Caddesi No:9 24300 Refahiye/Erzincan olarak ilanda belirtildi. Kayseri Bahçelik Sulama Birliği daimi işçi statüsünde 1 Beden İşçisi (Genel) alımı yapacağını açıklamıştır.

Başvurular başlamış olup 16 Temmuz 2019 tarihinde sona erecek. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklar. İş ilan numarası 00005065499 olarak verildi.

Beden İşçisi (Genel) alımı 1 kişi için; İlköğretim mezunu olması, F sürücü belgesine (5 yıl deneyimli) olması ve 18 yaşını doldurmuş erkek adayların başvuruları kabul edilecek.

23 Temmuz 2019 tarihi saat 9:00 ile 10:00 arasında Bahçelik Sulama Birliğinde kura çekilişi yapılacak. Çalışma adresi Pazarören Mahallesi Eski Belediye Binası 38000 Pınarbaşı/Kayseri olarak ilanda belirtildi.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilan kapsamında güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, tekniker, teknisyen, ziraat teknisyeni, bilgisayar mühendisi, elektrikçi, matbaa işçisi kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 45 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 16 Temmuz 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmekte.

Güvenlik görevlisi alımı için adayların; lise mezunu olması, 21-40 yaş aralığında olması, MEB onaylı silahlı güvenlik sertifikasına sahip olması, en az 6 yıl deneyim sahibi olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, en az 175 cm boya sahip olması, MEB onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olması gerekmekte.

Beden işçisi (temizlik) alımı için adaylarda aranan şartlar; en az lise en çok lisans mezunu olmak, 18-40 yaş aralığında olmak, en az 6 yıl deneyim sahibi olmak, MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak, MEB onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olmak, Malatya Battalgazi’de veya Yeşilyurt’ta ikamet ediyor olmak.

Teknisyen alımında; lise ve dengi okulların elektrik-elektronik bölümünden mezun olmak, 20-30 yaş aralığında olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Battalgazi’de ikamet ediyor olmak, en az 6 ay deneyim sahibi olmak şartları aranmakta.

Bilgisayar mühendisi alımı için adayların; mühendislik fakültelerinin bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olması, KPSSP3’ten en az 60 puan almış olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve Battalgazi’de ikamet ediyor olması gerekmekte.

İlanlara ulaşmak isteyen adayların İŞKUR iş ilanları resmi internet sitesi üzerinde işyeri unvanı bölümüne “Malatya Turgut Özal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı” yazmaları gerekmekte.

İŞKUR 65 kamu personel alımı İŞKUR üzerinden İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden İŞKUR İl Müdürlükleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı