SGK İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartsız 59 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Sosyal Güvenlik Kurumu, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım gerçekleştirecek.

SGK İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartsız 59 Personel Alımı Gerçekleştirecek
SGK İŞKUR Üzerinden: KPSS Şartsız 59 Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 14725 kez okundu.

Marangoz, terzi, sıhhi tesisatçı, temizlik görevlisi, elektrikçi, kaynakçı, aşçı, bahçıvan, mobilya döşeme işçisi ve telefon santral operatörü kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 59 personel alımı yapacak.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 22 Temmuz 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlüklerine giderek başvurularını yapabilirler.

Temizlik görevlisi alımı için adayların en az ilkokul mezunu olması, en az 18 yaşında olması, Ankara il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumunun “eski hükümlü”, “TMY” veya “engelli” olması gerekmekte.

Sıhhi tesisatçı, marangoz, elektrikçi ve kaynakçı alımında adayların en az lise mezunu olması, en az 18 yaşında olması, Ankara il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumu “TMY” veya “eski hükümlü” olması gerekmekte.

Telefon santral operatörü alımında adayların en az lise mezunu olması, en az 18 yaşında olması, Kocaeli il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumu “engelli” olması gerekmekte.

Terzi alımı için adaylarda aranan şartlar; en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Ankara il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak, kişisel durumu “engelli” olmak yer almakta.

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ilan arama bölümünde yer alan işyeri unvanına “SOSYAL GÜVENLİK KURUMU” yazmaları gerekmekte.

İŞKUR açık iş ilan arama bölümüne ulaşmak için tıklayın

Sosyal Güvenlik Kurumu İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım İŞKUR İl Müdürlükleri İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yayınlanan personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı