İŞKUR Üzerinden: Türkiye Deniz İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı Gerçekleştirecek

İŞKUR internet üzerinden başvurular başladı. Yayınlanan ilanda Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü (T.D.İ.) kamu personel alımları KPSS 60 puanla başladı.

İŞKUR Üzerinden: Türkiye Deniz İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Türkiye Deniz İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 3940 kez okundu.

Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 17 Temmuz 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla çalışma adresi İstanbul ili olmak üzere daimi işçi statüsünde 1 İnşaat Mühendisi, 1 Makine Mühendisi ve 1 Harita Mühendisi olmak üzere toplam 3 Mühendis alımı yapacağını açıklamıştır.

Başvurular başlamış olup 22 Temmuz 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecek. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklar.

1 İnşaat Mühendisi alımı için; Lisans mezunu olması, en az 1 yıllık iş deneyimine sahip olması, iyi derecede İngilizce bilmesi ve KPSS puan türünden en az 60 puan almış 18-35 yaş aralığında olan adayların müracaatları kabul edilecek.

İş ilan numarası 00005069987 olarak belirtildi.

1 Makine Mühendisi alımı için; Lisans mezunu olması, KPSS puan türünden en az 60 puan almış olması ve İngilizce dilini iyi bilen en az 1 yıllık iş deneyimine sahip 18-35 yaş aralığındaki adaylar başvuru yapabilecek.

İş ilan numarası 00005070045 olarak verildi. 1 Harita Mühendisi alımı için; Lisans mezunu olması, en az 1 yıl iş deneyiminin olması, Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması ve iyi derecede İngilizce dili bilmesi gerekmekte.

İş ilan numarası 00005070185 olarak verildi. Kemankeş Karamustafapaşa Mahallesi Kemankeş Caddesi No:47 Karaköy Beyoğlu/İstanbul çalışma adresi olarak belirtildi.

İŞKUR internet üzerinden başvurular kamu personel alımları Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden İŞKUR üzerinden KPSS puan türünden en az 60 puan almış

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı