Türk Kızılay’ı En Az Lise Mezunu 8 Branşta Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türk Kızılay en az lise mezunu adaylar arasından 8 branşta personel alımları gerçekleştirecek başvurular başladı.

Türk Kızılay’ı En Az Lise Mezunu 8 Branşta Personel Alımı Gerçekleştirecek
Türk Kızılay’ı En Az Lise Mezunu 8 Branşta Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 10286 kez okundu.

Kızılay personel alımı başvuru şartları nedir? Satın alma sorumlusu, çağrı merkezi operatörü, raporlama program sorumlusu, biologist, finans ve hazine yönetimi yetkilisi, iletişim asistanı, doktor ve corporate communication specialist olarak unvanlarda alım yapılacak.

Çağrı Merkezi Operatörü Alımı Gaziantep için şartlar; En az lise mezunu olan.İleri düzeyde Arapça bilen (Arapça mülakat gerçekleştirilecek.)

Tercihen ikinci dil olarak Kürtçe bilen. Gelen çağrılara dair talepleri doğru analiz edebilen.Çağrı merkezinde çalışma tecrübesi olan (tercih sebebidir)

Vardiya sisteminde çalışabilecek.Takım çalışmasına yatkın.Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek.Telefonda etkili iletişim kurabilen.Ofis teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen.Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.Gaziantep ilinde ikamet etme engeli bulunmayan.

Satın Alma Sorumlusu alımı Ankara için şartlar; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili Lisans bölümlerinden mezun.İyi derecede İngilizce bilen (mülakat esnasında test edilecek)

Satın alma alanında en az 1 yıl deneyimli.Analiz, yorumlama ve raporlama kabiliyeti bulunan.İletişim becerisi yüksek.İş takip, sonuçlandırma ve sorumluluk alma becerisine sahip.Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip.

Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen.Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan.Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ya da minimum 2 yıl tecilli.Raporlama Program Sorumlusu Alımı başvuru şartları; Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik, Ekonometri, vb. bölümlerinden mezun olmak.

Daha önce ileri düzey raporlama gerektiren bir işte en az 2 yıl çalışmış olmak.İleri düzey rapor hazırlama bilgi ve becerisine sahip.Tercihen İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak.

Türk Kızılay personel alım kılavuz ve başvurusu için tıklayın

Türk Kızılay 8 branşta personel alımları Kızılay personel alımı başvuru şartları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor