Köprüköy Belediyesi İşçi Alım İlanı

Köprüköy Belediyesi işçi alımı yapacağını duyurdu. Alım için başvurular 18 Mayıs 2017 tarihinde başlamıştı ve halen devam etmekte. Ayrıntılar haberimizde...

Köprüköy Belediyesi İşçi Alım İlanı
Köprüköy Belediyesi İşçi Alım İlanı Mehmed AKSOY
Bu içerik 2824 kez okundu.

Köprüköy Belediyesi işçi alımı yapacağını duyurdu. Alım için başvurular 18 Mayıs 2017 tarihinde başlamıştı ve halen devam etmekte. Ayrıntılar haberimizde...

Adaylarda Aranan Şartlar:

 - Daimi statüde Çöpcü mesleğinde çalıştırılmak üzere 2 (iki) kişi alınacaktır.

-En az okur yazar en fazla lise mezunu olmak, -Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Çöp Toplama Personel Eğitim Sertifikasına sahip olmak - 08.06.2017 tarihine kadar istenilen belgeleri Köprüköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi halde belgeleri teslim etmeyenler kura çekiminde göz önünde bulundurulmayacaktır.

-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, 18 Mayıs 2017 tarihinde başlamış ve 29 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecek olan başvurular için bulundukları İl Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

- 09 Haziran 2017 tarihinde saat 10.00 da Köprüköy Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonunda Kura çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için istaihdam edecek kurum gvf  tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

- Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir..

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

- Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

- İşyerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

- Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

işkur köprü köy belediyesi belediye işçi alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor