MEB 81 ŞEHİRE PERSONEL ALIYOR

MEB OKULLARA ÇOK SAYIDA GÜVENLİK ALIYOR DETAYLAR HABERİMİZDE...

MEB 81 ŞEHİRE PERSONEL ALIYOR
MEB 81 ŞEHİRE PERSONEL ALIYOR Duran Can Ateş
Bu içerik 13348 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2019/2020 eğitim öğretim yılı için personel alımları yapacak. MEB 81 şehre çok sayıda personel alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapacak. Alımlardaki en dikkat çeken özellik eğitim şartsız ve üst yaş 45 olarak alım yapacak. MEB personel alımı detayları şöyle;

Başvuracaklardaki şartlar; en az ilkokul en fazla üniversite mezunu olması, 18 ile 45 yaş aralığında olması, herhangi bir yerden aylık almıyor olmak ve ilanın çıkıldığı şehirde ikamet etmek olarak yayımlanıyor.

 

Alımlara başvurular her kişi için kendi şehrindeki olarak açıklanıyor. Adaylar online veya şahsen başvuru yapabilecektir. Başvurular İŞKUR iş ilanları üzerinden yapılacak olup başvuru süresi kısa tutulacağı ayrı bir detay olarak göze çarpıyor.

Alımlar İŞKUR TYP olarak yayınlanacağı üzere başvuran kişi başvuru sonucunu bekleyip sonrasında kura çekimi ile sonuçlanacak. MEB okullara personel alımı olarak yapılacak ilanları sayfamız üzerinden ve cep uygulamalarımızı indirerek hemen haberdar olabileceksiniz. İlanlar azar azar yayınlanmaya başlayıp Ağustos sonlarına doğru hız kazanıp eylül ayında tavan yapması bekleniyor.

 

meb meb personel alımı personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor