TÜLOMSAŞ 50 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Son Günü

Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii Genel Müdürlüğü 50 işçi alacağını açıkladı. Başvurular 22 Mayıs itibariyle başlamış olup 31 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilanda Lise mezunu ve Önlisans mezun adaylar başvuru yapabilecektir. Alınacak İşçiler için Kamu Kurum ve Kuruluşuna personel alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır. Başvurulara işkur resmi sitesi üzerinden aşağıda verilmiş olan iş numaraları ile yapılacaktır.

TÜLOMSAŞ 50 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Son Günü
TÜLOMSAŞ 50 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Son Günü Mehmed AKSOY
Bu içerik 4396 kez okundu.
Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii Genel Müdürlüğü 50 işçi alacağını açıkladı. Başvurular 22 Mayıs itibariyle başlamış olup 31 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilanda Lise mezunu ve Önlisans mezun adaylar başvuru yapabilecektir. Alınacak İşçiler için Kamu Kurum ve Kuruluşuna personel alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır. Başvurulara işkurumu üzerinden aşağıda verilmiş olan iş numaraları ile yapılacaktır.
 
İşte şimdi içinde bulunduğumuz gün itibariyle yapılacak olan 50 kişilik işçi alımı başvurularının sonuna geldil. Aday olmak isteyen kişilerin acele etmeleri gerekmektedir. 
 
Elektrikçi  2 kişi için şartlar şu şekildedir:
Lise Elektrik, Elektronik, Bobinaj, Yüksek Gelirim, Görüntü ses, Haberleşme ve diğer bölümleri Mezun olmak ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 60 puanı olması gerekmektedir. Başvurular başlamış bulunmakta, iş kur üzerinden iş ilan 00003784527 başvuru yapabileceklerdir.
 
Boyacı Metal 2 kişi için şartlar şu şekildedir:

Lise Otomotiv Boya bölümü Mezun olması Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 60 puanı olması gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003784667 başvuru yapabileceklerdir.

Tesviyeci 24 kişi için şartlar:
Lise Tesviye, Torna, Kalıp, Makine, Bilgisayar, Endistüriyel, Raylı sistemler ve diğer bölümleri Mezun olması Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 60 puanı olması gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003784737 başvuru yapabileceklerdir.
 
Motorlu Araçlar Teknolojisi/ Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni 10 kişi için şartlar şu şekildedir:
Lise Motor, Motorlu araçlar teknolojisi, Motor (Benzinli, Motor (dizel), Otomotiv, Uçak gövde motor, Otomotiv Elektromekaniği, İş makineleri, İş makineleri bakım onarım, Araş yapımı ve tamiri, Otomotiv gövde, Otomotiv teknolojisi, Uçak Motorları ve Uçak motorları bakım onarım mezun olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 60 puanı olması gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003784398 başvuru yapabileceklerdir.
 
Sıhhi Tesisatçı 2 kişi için şartlar şöyledir:
Lise Sıhhi tesisat, Isıtma sistemleri, Tesisat Teknolojisi, İç tesisat, Kalorifercilik, Yapı tesisatı ve diğer bölümleri Mezun olması Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 60 puanı olması gerek. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003784748 başvuru yapabileceklerdir.
 
Elektrikçi (Genel) 2 kişi için şartlar şöyledir:
Meslek Yüksek Okulu Önlisans Elektrik, Mekatronik, Raylı Sistemler Elektrik elektronik teknolojisi, Elektrik Enerjisi üretim iletim ve Dağıtım ve diğer bölümleri Mezun olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 60 puanı olması gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003784796 başvuru yapabileceklerdir.
Tesviyeci 8 kişi için şartlar şöyledir:
Meslek Yüksek Okulu Önlisans Makine, Endüstriyel kalıpçılık, Makine-Resim-Konstrüksiyon, Raylı sistemler makine teknolojisi ve Mekatronik bölümleri Mezun olmasıve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 60 puanı olması gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003784824 başvuru yapabileceklerdir.
 
Alınacak işçiler TÜLOMSAŞ Eskişehir adresine istihdam edilecek olup belirtilen tarih 31 Mayıs 2017 mesai bitimine kadar şahsen veya işkur üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
tulomsaş tulomsas işçi alımları tulomsasş alımları son gün

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor