76 Belediye Personel alıyor

76 beleidye personel alıyor detaylar haberimizde

76 Belediye Personel alıyor
76 Belediye Personel alıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 32406 kez okundu.

76 Belediye Başkanlığı yeni yayımladığı ilanlar ile personel alımları yapacağını ilan etti. 436 Belediye personeli alımı yapılacağı yayımlanarak adaylardan başvuru alınmaya başlanmıştır. Her ilan kendine özgü şartlar içermektedir. Bu kapsamda başvuru yapacak adaylar en düşük seviyene KPSS şartsız ve en az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

Belediye işçi alımları ile alakalı kendi şirketleri veya personel alım kurumları kurarak insan kaynakları bölümündeki ihtiyaçlarını gidermektedir. Bu kapsamda her belediye firmaları ve şirketleri üzerinden alım ilanları yayımlanarak adaylara duyuru yapılarak

Sadece il merkezleri ilana çıkmıyor tüm il, ilçe ve kasaba belediyelerin ilanları yayımlanıyor. Adaylar bu alımlara başvuru yapabilmesi için öncelikle ilan olması gerekiyor.

Belediye personel alımlarına başvuracaklar kendi şehrinde bulunan belediye alımı yapacak kurum veya Belediye insan kaynakları aracılığı ile şartları tutuyorsa ilanda belirtilen tarih ve adrese başvuru yapması gerekiyor. Bu kapsamda yayımlanan tüm ilanlar aşağıdaki link adresinde bulunmaktadır.

76 Belediye ilanına ulaşmak için link : https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

işkur işkur ilanları belediye ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor