İŞKUR 2.455 Beden İşçisi İlanı Yayında!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayınlanan ilanlara göre 1102 engelli olmak üzere toplamda 2455 personel alımı yapılacaktır. Alım yapılacak kadrolar, başvuru şekilleri ve diğer tüm detaylar haberimizde…

İŞKUR 2.455 Beden İşçisi İlanı Yayında!
İŞKUR 2.455 Beden İşçisi İlanı Yayında! Duran Can Ateş
Bu içerik 7240 kez okundu.


   Yayınlanan ilanlara göre en az ilkokul mezunu olmak üzere çok sayıda personel alımı yapılacaktır. Genel olarak alımlar işçi alanında yapılacaktır. İlanlarda vasıflı veya vasıfsız personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. 
  Bazı alımlara başvuru süreci devam ederken bazı alımlarda başvuru süresinin sonuna gelinmektedir.  İlanlarda iş tanımı kas gücünü kullanarak taşıma, kaldırma, istifleme, kürekleme, kazma ve benzeri işleri basit işçilik aletlerini gerekli yerlerde kullanmak olarak tanımlanmıştır. Yani personeller beden işçisi olarak görev yapacaktır.
 Genel beden işçileri; kişisel hazırlık yapmak, taşıma, kaldırma, istifleme, kürekleme, kazma ve benzeri işleri kol gücünü kullanarak yapmak, kürek, el arabası ve sokak süpürgesi gibi basit işçilik aletlerini gerekli yerlerde kullanmak, yükleme, boşaltma yapmak, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili önlemleri almak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.
   Yayınlanan ilanlara göre adayların en az ilkokul mezunu ve 18 ile 35 yaş arasında olması gerekmektedir. Şartları sağlayan adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapacaktır. 
   Alımı yapılan personeller farklı alanlarda görevlendirilecektir. Bu sebeple personellerin maaşları da farklılık gösterecektir. 
   Engelli olarak başvuru yapacak olan adayların resmi belge ile engellilik durumunu ispatlaması gerekmektedir. 

Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız :
https://esube.iskur.gov.tr

beden işçisi alımı işçi alımı işkur işkur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı