istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Sağlık Bakanlığı Personel Alımına Yeni Mezunlar Başvurabilecek Mi?

Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 kişilik personel alımı için tercihler 07 Haziran 2017 tarihi ile 13 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacak. Yapılacak olan sağlık personeli alımı için yeni mezun olmuş adaylarda başvuru yapabilecekler mi ? Ayrıntılar haberimizde..

Sağlık Bakanlığı Personel Alımına Yeni Mezunlar Başvurabilecek Mi?
Sağlık Bakanlığı Personel Alımına Yeni Mezunlar Başvurabilecek Mi? Duran Can Ateş
Bu içerik 2764 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 
Sağlık bakanlığına bağlı olan kamu kurum ve kuruluşlarında yapılacak olan sağlık personeli alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre 12 bin 500 kişilik personel alımı yapılacak. Sağlık personeli alımı için tercihler 07 Haziran 2017 tarihi ile 13 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Fakat yeni mezun olmuş olan sağlık okulu mezunları başvuru yapabilecekler mi? İşte bu soru herkesin merak ettiği soru.
 
Tercih Verildiği Gün Mezun Olma Şartı Vardır
 
Çoğu memur adayı Sağlık Bakanlığının kadroları ÖSYM açıkladığı günden itibaren mezun olma şartı olduğunu düşünmektedir.Fakat düşünülen bu bilgi yanlıştır. Başvuru yapacak olan adayın başvuru yaptığı gün itibarıyla mezun olmuş olması gerekmektedir. ÖSYM açıklamasındaki bilgi şu şekildedir:
 
“Tercihlerin geçerli olabilmesi için tercihlerin ÖSYM’ye internetle gönderildiği gün itibarıyla, sınava girilen öğrenim düzeyindeki bir okuldan veya programdan mezun olunması zorunludur. Tercihlerin internetle ÖSYM’ye gönderildiği gün itibarıyla mezun durumda bulunmayan adayların, yerleştirilmeleri yapılmış olsa bile, atamaları yapılmayacaktır.” açıklaması yapıldı.
 
Tercih Süresi Uzatılır Mı?
 
ÖSYM yayımlamış olduğu klavuzda tercih süresinin uzatılıp uzatılmayacağı hakkında kesin bilgiyi vermişti. Süreç kesinlikle uzatılmayacak. Tercih yapacak olan adaylar 13 Haziran 2017 tarihine kadar tercihlerini yapmaları gerekmekte. 
Sağlık Bakanlığı personel alımı Sağlık Bakanlığı personel alımına kimler başvuru yapabilecek sağlık bakanlığı 12 500 personel alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak