istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Üç Bakanlığa Ait Atama Kararları 7 Haziran 2017 Resmi Gazetede Yayımlandı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ait atama kararları 30089 sayılı Resmi Gazetede 7 Haziran 2017 tarihinde yayımlandı.

Üç Bakanlığa Ait Atama Kararları 7 Haziran 2017 Resmi Gazetede Yayımlandı
Üç Bakanlığa Ait Atama Kararları 7 Haziran 2017 Resmi Gazetede Yayımlandı Mehmed AKSOY
Bu içerik 1899 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ait atama kararları 30089 sayılı Resmi Gazetede  7 Haziran 2017  tarihinde yayımlandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı,  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ait atama kararları Resmi Gazetede yayımlandı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ait atama kararları 30089 sayılı Resmi Gazetede  7 Haziran 2017  tarihinde yayımlanarak Yürürlüğe konuldu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında yapılan atama;

''Açık bulunan 1. derece kadrolu ve +6400 ek göstergeli Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne, Başbakanlık strateji Geliştirme Başkanı olan Mehmed Abdulhalim Türkkanı’nın atamasının yapılması, 657 sayılı Devlet Memurlar Kanununun 74. maddesi  gereğince 2451 sayılı Kanunun 2. maddesi gereğince uygun görülmüştür.''  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına ataması yapıldı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında yapılan atama;

'' Küçük ve orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanı Recep Biçer’in farklı bir pozisyona atanması için bulunduğu görevden alınması, 3624 sayılı Kanunun 11.  maddesi uyarınca atanması uygun görülmüştür.''  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında ataması yapılmıştır.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığında yapılan atama;

'' Açık bulunan 1.  derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Bakanlık Müşavirliğine, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürü Olan  Ramazan Ersoy’un atamasının yapılması 657 sayılı Devlet Memurlar  Kanunun 59 ve 76.  maddeleri, 375 sayılı KHK nın  ek 18 inci maddesi ile 2451 sayılı Devlet Memurlar Kanunun 2. maddesi gereğince alımı yapılacak.'' Gümrük ve Ticaret Bakanlığında ataması yapıldı.

 30089 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olan atama kararlarını görüntülemek için tıklayınız...

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Bakanlığı atama kararları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek