Üç Bakanlığa Ait Atama Kararları 7 Haziran 2017 Resmi Gazetede Yayımlandı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ait atama kararları 30089 sayılı Resmi Gazetede 7 Haziran 2017 tarihinde yayımlandı.

Üç Bakanlığa Ait Atama Kararları 7 Haziran 2017 Resmi Gazetede Yayımlandı
Üç Bakanlığa Ait Atama Kararları 7 Haziran 2017 Resmi Gazetede Yayımlandı Mehmed AKSOY
Bu içerik 2391 kez okundu.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ait atama kararları 30089 sayılı Resmi Gazetede  7 Haziran 2017  tarihinde yayımlandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı,  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ait atama kararları Resmi Gazetede yayımlandı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ait atama kararları 30089 sayılı Resmi Gazetede  7 Haziran 2017  tarihinde yayımlanarak Yürürlüğe konuldu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında yapılan atama;

''Açık bulunan 1. derece kadrolu ve +6400 ek göstergeli Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne, Başbakanlık strateji Geliştirme Başkanı olan Mehmed Abdulhalim Türkkanı’nın atamasının yapılması, 657 sayılı Devlet Memurlar Kanununun 74. maddesi  gereğince 2451 sayılı Kanunun 2. maddesi gereğince uygun görülmüştür.''  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına ataması yapıldı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında yapılan atama;

'' Küçük ve orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanı Recep Biçer’in farklı bir pozisyona atanması için bulunduğu görevden alınması, 3624 sayılı Kanunun 11.  maddesi uyarınca atanması uygun görülmüştür.''  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında ataması yapılmıştır.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığında yapılan atama;

'' Açık bulunan 1.  derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Bakanlık Müşavirliğine, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürü Olan  Ramazan Ersoy’un atamasının yapılması 657 sayılı Devlet Memurlar  Kanunun 59 ve 76.  maddeleri, 375 sayılı KHK nın  ek 18 inci maddesi ile 2451 sayılı Devlet Memurlar Kanunun 2. maddesi gereğince alımı yapılacak.'' Gümrük ve Ticaret Bakanlığında ataması yapıldı.

 30089 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olan atama kararlarını görüntülemek için tıklayınız...

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Bakanlığı atama kararları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak