istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS 2017 Başvuruları Başladı ve Klavuz Yayınlandı

Lisans mezunlarına yönelik 2017 Kamu Personeli Seçme Sınavı için başvurular başladı. Başvuru kılavuzu ÖSYM'nin internet sitesinden yayımlandı. 2017 KPSS ücreti ve sınav ile ilgili aklınıza gelecek pek çok sorunun detaylarını konumuzda bulabilirsiniz.

KPSS 2017 Başvuruları Başladı ve Klavuz Yayınlandı
KPSS 2017 Başvuruları Başladı ve Klavuz Yayınlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 29819 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 

KPSS Lisans 2017 Başvuruları Başladı ve Sınav için müracaatın nasıl yapılacağına dair bilgilerin yer aldığı sınav kılavuzu yayımlandı. Sınava girmek isteyen adaylar 23 Mart 2017 tarihine kadar müracaat edebilecek. Sınav ücreti için son tarih ise 24 Mart 2017. Sınava girmek isteyen adayların KPSS'nin her oturumu için 60 TL yatırması gerekiyor.

Lisans düzeyindeki adaylar için yapılacak olan 2017 Kamu Personeli Seçme Sınavı, 21 Mayıs 2017, 27 Mayıs 2017 ve 28 Mayıs 2017 tarihlerinde öğleden önce ve öğleden sonra iki oturum şeklinde yapılacaktır. Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) Sınavına girecek adaylar için ise sınav tarihi 16 Temmuz 2017 olarak belirlendi. Bütün adayların gireceği ortak sınav 21 Mayıs 2017 sabah oturumu ile gerçekleştirilecek.

Uluslararası İlişkiler, Muhasebe, Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat, Maliye, İstatistik, Endüstri İlişkileri ve Çalışma Ekonomisi için 2017 KPSS Alan Sınavları müracaatları ise 27 Mart 2017 tarihinde başlayacak ve 31 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. Söz konusu sınavın ödeme işlemlerinin 3 Nisan 2017 tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir.

2017 KPSS ÖABT'ye girmek isteyen adaylar, KPSS Eğitim Bilimleri ve KPSS Genel Yetenek ve Genel Kültür oturumlarına katılmaları gerekmektedir. Bu sınav için ise, 180 TL sınav ücreti yatırmak gerekiyor.

Lisans mezunlarına yönelik 2017 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için başvuru kılavuzu, sınav oturum bilgileri, puan çeşitleri ve geçen yıllara göre yapılan değişikliklerin yer aldığı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız.

2017 kpss sınav başvurusu sınav kılavuzu kpss 2017 lisans kpss
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek