2017 PMYO 2 Bin 500 Öğrenci Alımı Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Polis Akademisi Başkanlığı 2017 Yılı İçin Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) lise mezunu olan kişilerden 2 bin 500 kişilik polis memuru adyı olan kişilerin giriş belgeleri içinde bulunmuş olduğumuz gün itibarıyla yayımlandı. Ayrıntılar haberimizde...

2017 PMYO 2 Bin 500 Öğrenci Alımı Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı
2017 PMYO 2 Bin 500 Öğrenci Alımı Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı Mehmed AKSOY
Bu içerik 3667 kez okundu.

Polis Akademisi Başkanlığı 2017 Yılı İçin Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) lise mezunu olan kişilerden 2 bin 500 kişilik polis memuru adyı olan kişilerin giriş belgeleri içinde bulunmuş olduğumuz gün itibarıyla yayımlandı. Ayrıntılar haberimizde...

2017 Yılı Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) öğrenci olmak için başvuru yapan adayların giriş belgeleri belli oldu. Polis Akademisi Başkanlığı lise mezunu 2 bin 500 kişilik polis görevlisi adayı alımı için giriş belgeleri yayımlandı. polis memuru olmak isteyen kişilerin evrak teslim işlemleri ve bizzat yapacakları başvuruları sınav başvuru atrihleri belli oldu.

Yapılacak olan alım için başvuru yapmış olan adaylar, 2017 yılı PMYO aday değerlendirme ve seçme sınavına katılacak oldukları başvuru merkezi ve giriş merkezlerini T.C. kimlik numaraları yada  e-Devlet  şifrelerini sisteme girerek bu bilgileri öğenebilecekler. Adaylara ayrıca posta ya da başka yollarla sınav giriş belgesi gönderilmeyecek ve tebligat yapılmayacak.Aday olan kişilere farklı bir iletişim aracı ile herhangi bir bildirim gönderilmeyecek.

2017 PMYO lise mezunu olarak yapacağı 2 bin 500 polis memur alımı için sınav sonuçları da Polis Akademisi Başkanlığının kendine ait olan resmi sitesi üzerinden yayımlanacak olduğu ve herhangi farklı bir iletişim aracı ile giriş belgelerinin kişiye gönderilmeyeceği açıklandı.

Giriş merkezi ve başvuru merkezlerini öğrenmek için tıklayınız...

pmyo polis alımları polis akademisi başkanlığı polis meslek yüksekokulu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak