Akbank 69 Personel Alım İlanı

Akbank Yayımladığı Personel alım ilanında kendi bünyesinde çalıştırmak üzere farklı pozisyonlarda 69 personel alım ilanı yayımladı detaylar haberimizde…

Akbank 69 Personel Alım İlanı
Akbank 69 Personel Alım İlanı Duran Can Ateş
Bu içerik 3552 kez okundu.

Akbank Haziran ayı içinde 69 Personel alacağını duyurdu alınacak 69 Personelin Pozisyon dağılımı ise şu şekilde oldu. Gişe yetkilisi, Mevsimlik Asistan,Nakit Operasyon yetkilisi,Yazılım Uzmanı,Atm ve şube cihazları yöneticisi ve Çağrı merkezi yetkilisi pozisyonunda olmak üzere toplam 69 Personel Alımı Yapacak.

Başvurular 1 Temmuz 2017 Tarihe kadar devam edecek gerekli şartları taşıyan adaylar Akbank internet sitesinden kariyer bölümünden başvurularını yapabilirler.

Çağrı merkezi yetkilisi pozisyonuna başvuru yapacak adaylar için gerekli şartlar : TC Vatandaşı olmak,Erkek adaylar için askeri ilişkisi bulunmaması,1989 ve sonrası doğumlu olmak ve en az Önlisans ve dengi okullardan mezun olmuş olmak. Kocaeli  yada İstanbulda ikahmet ediyor olmak

Nakit Operasyon yetkilisi pozisyonuna başvuru yapacak adaylar için gerekli şartlar : TC Vatandaşı olmak,Erkek adaylar için askeri ilişkisi bulunmaması,1989 ve sonrası doğumlu olmak en az Önlisans ve dengi okullardan mezun olmuş olmak B sınıf ehliyeti olması, Nakit taşıma bölümünde en az 1 yıllık iş tecrübesi olması.

Saha satış temsilcisi pozisyonuna başvuru yapacak adaylar için gerekli şartlar : En az Önlisans mezunu olmak, Erkek adayların askeri ilişkisi bulunmaması,Henüz 28 yaşını geçmemiş olmak ve ikna kabiliyeti yüksek olmak.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Akbank internet sitesinden  başvuru yapabilirler.

akbank personel alımı Akbank 69 Personel alımı akbank memur alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak