İŞ BANKASI MEMUR ALIMI 18 İLDE GERÇEKLEŞECEK

14 Haziran 2017 Tarihi itibariyle Türkiye İş Bankası Ülke genelinde memur alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Alımlara başvurmak isteyen adayların internet sitesi üzerinden aktif olarak başvuru yapacaklarını ilanını yayımladı. Alımlar Türkiye genelinde olacaktır. Ayrıntılar Haberimizde...

İŞ BANKASI MEMUR ALIMI 18 İLDE GERÇEKLEŞECEK
İŞ BANKASI MEMUR ALIMI 18 İLDE GERÇEKLEŞECEK Mehmed AKSOY
Bu içerik 11341 kez okundu.

14 Haziran 2017 Tarihi itibariyle Türkiye İş Bankası Ülke genelinde memur alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Alımlara başvurmak isteyen adayların internet sitesi üzerinden online başvuru yapacaklarını paylaştı. Alımlar Türkiye genelinde olacaktır. Ayrıntılar Haberimizde...


İş Bankası tarafından ülke genelinde memur alımı yapacağını bildirdi. Başvuru yapacak olan adaylar internet sitemizden online olarak gerçekleştirecekler. Başvuruların 2 Temmuz 2017 tarihinden hemen sonra 8 Temmuz 2017 tarihinde uygun olan adaylar banka tarafından sınav yapılacak. Memur alımı yapılacak iller, Denizli, Manisa, Batman, Diyarbakır, Uşak, Bitlis, Adıyaman, Van, Mardin, Konya, Karaman, Aksaray, Şanlıurfa, Kilis olacağını duyurdu.

Başvurunun geçerli olması için aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak 8 Temmuz 1987 ve sonrası doğumlu alım gerçekleşecek illerde ikamet eden adaylar için askerlik şartı aranmaktadır Veya muaf ve Ağustos 2018 tarihine kadar yani celb dönemine kadar tecilli olmaktadır.


Bankamız Operasyon Elamanı, Operasyon Destek Elemanı, Memur ve Çağrı merkezleri sınavlarının herhangi birinden mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasından başarısız sayılmamış olmak.
Mezuniyet itibariyle 8 Temmuz 2017 tarihine kadar Üniversitelerin Bankacılık, Aktüerya, Ekonomi, Ekonemetre, Halkla ilişkiler, Finans, İstitaslik, İktisat, Hukuk, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Sermaye Piyasası, Muhasebe, Matamatik, Sigortacılık, Uluslararası Ticaret, Uluslararası ilişkiler bölümlerinden 4 yıllık eğitim gerçekleştiren  mezun adayların başvuruları kabul edilecektir.

iş bankası iş bankası personel alımı iş bankası personel alımı 2017

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor