Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 48 Sağlık Personeli Alımı

​Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kendi bünyesindeki boşluğu tamamlamak için 48 kişilik sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. yapılacak olan alım için lise, önlisans ve lisans mezunu olarak toplamda tam 48 kişi istihdam edilecek. Ayrıntılar haberimizde...

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 48 Sağlık Personeli Alımı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 48 Sağlık Personeli Alımı Mehmed AKSOY
Bu içerik 2914 kez okundu.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kendi bünyesindeki boşluğu tamamlamak için 48 kişilik sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. yapılacak olan alım için lise, önlisans ve lisans mezunu olarak toplamda tam 48 kişi istihdam edilecek. Ayrıntılar haberimizde...

15 Haziran tarihinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 48 memur alımı ilanını yayınladı  2 kişi sağlık teknikleri 7 kişi sağlık personeli 39 kişi hemşire olarak iş verilecek. Başvuruların 29 Haziran 2017 tarihinin mesai bitimine kadar üniversitenin internet sitesi üzerinden yapılacak. Sonra başvuru formu istenilen belgeler ile Personel DAire Başkanlığına bire bir şahsen mürecaat edilmektedir. 


Alınan personeller sözleşmeli olarak çalışacaktır. Farklı meslek grublarına göre bağzı nitelikler aranmakta. Hemşire temini için  SAğlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümünden mezun olunması gerekmekte 6 Hemşire için Lisans düzeyinde hemşirelik bölümü mezunu olması gerekmekte.


Sağlık teknikeri için adaylarda aranan özellikler Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu(ön lisans) Anestezi (1) Radyoloji (1) mezunu gerekmektedir. Diğer Personel alımı için 5 diğer adayın Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun olması gerekmektedir. Adayların en az 5 yıldır bir üniversite hastahanesinde çalışıyor olması şartıda aranmaktadır. Adaylardan birinin Piskolojik Lisans programlarından mezun olması gerekmektedir. Diğer adayın ise Sağlık Meslek Lisesi Labaratuvar Bölümü mezun olması gerekmektedir.

 

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker Fabrikası, Sulama Birliği ve 2 Belediyeye 22 Personel Alımı Başladı
Şeker Fabrikası, Sulama Birliği ve 2 Belediyeye 22 Personel Alımı Başladı
Denizbank Personel Alımları Başladı
Denizbank Personel Alımları Başladı