Tigem Memur Alımı Açıklaması

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı ypaacağını açıkladı. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) tarafından resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 2017 yılında yapılacak olan personel alımlarına ilişkin tespit ve hazırlıkların sürdüğü belirtilirken çalışmaların tamamlanmasının ardından personel alım ilanının resmi siteden yayınlanacağı belirtildi

Tigem Memur Alımı Açıklaması
Tigem Memur Alımı Açıklaması Duran Can Ateş
Bu içerik 5546 kez okundu.

TBMM’de yapılan bütçe görüşmeleri sırasında TİGEM tarafından 2017 yılında 3 bin 713 kamu personeli alınması talep edilmişti. TİGEM ihtiyacının tespitinin ardından personel alımı ve ilanla ilgili duyuruların resmi siteden duyurulacağını açıklamıştı. Konuyla ilgili Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda son günlerde bazı basın yayın organlarında çıkan TİGEM personel alımı haberleri nedeniyle kuruma çok sayıda başvuru ve soru geldiği belirtildi. Açıklamada Kamu iktisadi Açıklamada Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve Bağlı Ortaklıklarının 2017 Yılına Ait Genel Yatırım ve Finansman Programının Tespiti Hakkında Karara ait Uygulama Tebliği henüz yayınlanmadığı belirtildi.

TİGEM’in 2017 yılında yapacağı personel alımı sayısının tespitine ilişkin çalışmaların devam ettiği ve Uygulama Tebliği yayınlandıktan sonra ilana çıkılacağı açıklandı. TİGEM Genel Müdürü Mehmet Taşan, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada TİGEM’e 2017 yılında yapılacak personel alımlarının mülakatla değil yazılı sınav usulüyle yapılacağını açıklamıştı.

 

tigem memur alımı memur alım ilanları memur alım memur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak