istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Volvo Yeni bir Proje Üzerinde!

Otomotiv devlerinden olan Volvo, yeni bir proje geliştirdi. 2019 yılından itibaren çıkartacak oldukları araçlar için artık yeni bir tasarım ile, tamamen hibrit modellerden veya elektrik motorlu olarak tasarlayacaklarını söyledi.

Volvo Yeni bir Proje Üzerinde!
Volvo Yeni bir Proje Üzerinde! Mehmed AKSOY
Bu içerik 1896 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Otomotiv devlerinden olan Volvo, yeni bir proje geliştirdi.  2019 yılından itibaren çıkartacak oldukları araçlar için artık yeni bir tasarım ile, tamamen  hibrit modellerden veya elektrik motorlu olarak tasarlayacaklarını söyledi. 

Volvo İlk oluştuğu günden bu yana üretmiş olduğu tüm araçlarda sürücüler için güvenliği ilk sırada tutan tek araç üretim firması olarak tanınmakta. Volvo, araç üretiminde içten yanmalı motorlu araçlarının artık çağ atlaması gerektiğini öne süren ilk otomobil üretici firması oldu. Yani artık üretilen araçlarında içten yanmalı motorların kaldırılması gerektiğini açıklamış olup bununla birlikte 2019 yılından itibaren üretecek oldukları araçlarda içten yanmalı motorları kullanmayacaklarını dile getirdi. 

Volvo 2019 ve 2021 yılları arasında çıkaracak oldukları araçlar için tamamen elektirik motorlu veya hibrit motorlu araç üreteceklerin projesi üzerinde duruyor. Bunun yanı sıra elektirikli ve hibrit motor modelleri dışında eskisi gibi içten yanmalı motor üretmeye de devam edeceklerinin altı çizildi. Volvo'nun sahiplerinden olan Çinli Geely, kendi çapında 10 yılı geçkin süredir kimseye duyurmadan yani hiç bir şekilde açıklamalarda bulunmadan sessizce elektirikli motor üretimi üzerinde çalışmalarına devam ediyor. 

Volvo araç üretimi bölümünde görev yapan Genel Müdür Hakan Samuelsson yapmış olduğu açıkladama şunları dile getirdi. Yapmaya çalışmış olduğumuz proje içten yanmalı motorların tarihten kalkması anlamına gelmiyor. Sadece çoğu ülkelerden gelen elektirikli motor üretimi için başlatılmış bir proje bu. Elektirikli motor üretime devam edecek bununla bvirlikte istek üzerine yeni bir araç üretimine başlayacağız yani elektirikli motor üretiminde başlayacaz dedi.

Volvo'nun başlatmak istediği bu yeni sistem araç üretimi için farklı araç üretimi şirketlerinden eleştiriler şimdiden yağmaya başladı. Bazı araç üretim şirketleri bu olayı olumlu karşılamış gözükmekte ancak bununla birlikte olumsuz bulan araç üretim şirketleride eleştiriler içiçnde yerini almış gözüküyor. 

volva hibrit elektirikli araçlar elektirikli motor üretimi içten yanmalı motorlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek