Kılıçdaroğlu'nun Adalet Mitingi'nin saati belli oldu

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Maltepe miting alanınında pazar gün yapılacak olan Adalet Buluşması hakkında açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu'nun Adalet Mitingi'nin saati belli oldu
Kılıçdaroğlu'nun Adalet Mitingi'nin saati belli oldu Mehmed AKSOY
Bu içerik 2078 kez okundu.

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Maltepe miting alanınında pazar gün yapılacak olan adalet Buluşması hakkında açıklamalarda bulundu. 

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, yarın yapılacak olan Adalet buluşması hakkında yapılmış olan ve yapılmaya devam eden hazırlık çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Bununla birlikte Yarın yapılacak olan Adalet  Buluşmasından sonra, Pazartesi gün için Kemak Kılıçtaroğlu'nun, Enis Berberoğlu’nu ziyarette bulunacağını söyledi.

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun MİT tırlarının durdurulması konusunda açılmış olan davada tutuklanmasından sonra Kılıçtaroğlu, Ankara'dan İstanbul' a başlatmış olduğu Adalet Yürüyüşü için son demlere gelindi. CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP Lideri Kılıçdaroğlu  ve bununla birlikte yapılacak olan Adalet mitingi hakkında yapılan çalışmalar ve yürüyüş hakkında bazı açıklamalarda bulundu. 

Yapılmış olan açıklamaya bakıldığında, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, yarın için yani 9 Temmuz 2017 tarihinde olacak Adalet yürüyüşü için Gebze'de bulunmuş oldukları konaklama noktalarından başlanılacak. Öğlen yemeği için verilecek olan duraklama noktası olarak 12.00’de Pendik Şifa Mahallesi’nde bulunan bir otopark alanı seçildi. Öğle yemeğimizi saat 12:00 olarak belirledik. Genel Başkanımız Kemel Kılıçdaroğlu, Başlatmış olduğu yürüyüşü Tuzlaspor Stadyumunda bitirecek diyerek sözlerine son verdi. 

adalet yürüyüşü kemal kılıçdaroğlu CHP CHP İstanbul il Başkanı Cemal Canpolat Enis Berberoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak