istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Kılıçdaroğlu'nun Adalet Mitingi'nin saati belli oldu

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Maltepe miting alanınında pazar gün yapılacak olan Adalet Buluşması hakkında açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu'nun Adalet Mitingi'nin saati belli oldu
Kılıçdaroğlu'nun Adalet Mitingi'nin saati belli oldu Mehmed AKSOY
Bu içerik 1740 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Maltepe miting alanınında pazar gün yapılacak olan adalet Buluşması hakkında açıklamalarda bulundu. 

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, yarın yapılacak olan Adalet buluşması hakkında yapılmış olan ve yapılmaya devam eden hazırlık çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Bununla birlikte Yarın yapılacak olan Adalet  Buluşmasından sonra, Pazartesi gün için Kemak Kılıçtaroğlu'nun, Enis Berberoğlu’nu ziyarette bulunacağını söyledi.

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun MİT tırlarının durdurulması konusunda açılmış olan davada tutuklanmasından sonra Kılıçtaroğlu, Ankara'dan İstanbul' a başlatmış olduğu Adalet Yürüyüşü için son demlere gelindi. CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP Lideri Kılıçdaroğlu  ve bununla birlikte yapılacak olan Adalet mitingi hakkında yapılan çalışmalar ve yürüyüş hakkında bazı açıklamalarda bulundu. 

Yapılmış olan açıklamaya bakıldığında, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, yarın için yani 9 Temmuz 2017 tarihinde olacak Adalet yürüyüşü için Gebze'de bulunmuş oldukları konaklama noktalarından başlanılacak. Öğlen yemeği için verilecek olan duraklama noktası olarak 12.00’de Pendik Şifa Mahallesi’nde bulunan bir otopark alanı seçildi. Öğle yemeğimizi saat 12:00 olarak belirledik. Genel Başkanımız Kemel Kılıçdaroğlu, Başlatmış olduğu yürüyüşü Tuzlaspor Stadyumunda bitirecek diyerek sözlerine son verdi. 

adalet yürüyüşü kemal kılıçdaroğlu CHP CHP İstanbul il Başkanı Cemal Canpolat Enis Berberoğlu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?