istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Microsoft Bilgisayarlardan Paint’i Yeni Güncellemeyle Kaldırıyor

Teknoloji çok hızlı bir şekilde ilerliyor ve dolayısıyla yazılım şirketleri de her geçen gün yeni geliştirdikleri sistemler ve yazılımlarla da insanlara yenilikler sunmaya devam ediyor.

Microsoft Bilgisayarlardan Paint’i Yeni Güncellemeyle Kaldırıyor
Microsoft Bilgisayarlardan Paint’i Yeni Güncellemeyle Kaldırıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 1485 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Teknoloji denildiğinde sanıyorum ki ilk akla gelen Microsoft oluyor. Dünyanın en büyük yazılım ve teknoloji şirketlerinden olan Microsoft yeni yayınlamış olduğu güncelleme ile 32 yıl sonra çizim ve de grafik programı olan Paint’i sisteminden kaldırmayı planlıyor. Windows 10 işletim sisteminde artık yeni dünya da içerisinde Paint olmayacak.

Açıklama ise Microsoft’un internet sitesinde yapıldı. Windows 10’da son güncellemenin sonbaharda yapılması planlanıyor ve güncellemeye ilişkin listede Paint’in adı yoktu. Bunun yanı sıra listede Outlook Express’inde yer almaması dikkatlerden kaçmadı. Bilindiği üzere Outlook Express insanların birbirleriyle mesaj alıp vermesini kolaylaştıran bir program olarak kullanılıyordu.

Bu iki programın kaldırılmasının nedeni ise modasının artık geçmiş olması. Çünkü insanlar artık bu iki programı da yetersiz olarak buluyorlar ve çok fazla ihtiyaç duymuyorlar. Onların yerine çok daha basit ve de kullanımı geniş olan programları tercih ediyorlar.

Listede bu iki programın olmaması aslında net olarak kaldırılacağı anlamına da gelmiyor lakin Microsoft güncelleme öncesinde yayınlamış olduğu listede hangi programlara yer vereceğini her daim öncesinden açıklama ihtiyacında bulunuyor.  Microsoft’un bu ilk sürümü olan Paint’in 1985 yılının kasım ayına Windows 1,0 işletim sistemi ile kullanılmaya başlandığını biliyoruz. Dolayısıyla 1998 yılına kadar gelinen süreçte program ciddi bir talep görmüştü. 1998 yılına kadar ise program JPEG dosyalarını kaydedemiyordu.

 

 

 

Microsoft Paint’i Yeni Güncellemeyle Kaldırıyor Microsoft Bilgisayarlardan Paint’i Yeni Güncellemeyle Kaldırıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak