istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Kpss Sistemi Değişiyor Mülakat Geliyor

Son günlerde gündeme gelen konu Kpss İle Yapılan Merkezi atamanın kaldırılması ve tüm kurumlara sözlü mülakat getirilmesi iddia ediliyor detaylar haberimizde …

Kpss Sistemi Değişiyor Mülakat Geliyor
Kpss Sistemi Değişiyor Mülakat Geliyor Duran Can Ateş
Bu içerik 10493 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Memur alımlarının Kpss Kamu Personeli Şeçme Sınavı İle  alındığı ülkemizde. Memur olmak isteyen adaylar önce kpss sınavına girip daha sonra merkezi atama ile  kamuya giriyordu. İddia edilen yeni düzenlemede Memur adayları Memur olabilmek için  artık sözlü mülakata tabi tutulacakları iddia ediliyor.

İddiaların arasında Kpss sınav sisteminin de değişeceği yer alıyor. Sadece Genel Kültür ve Genel Yetenek sınavlarına girmeleri  yetmeyecek Sağlık,mühendislik,teknik,mimarlık gibi bölümlere alan sınavının getirileceği iddia ediliyor. Adaylar KPSS B Sınavından Hariç Kpss Alan sınavına da girmek zorunda kalacaklar. Öğretmen adaylar alan sınavı dahil her türlü sınava girdikleri için  Öğretmenlik alanında herhangi bir değişiklik yoktur.

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen merkezi  atama iddia edilen bilğilere göre tarihe karışıyor onun yerine  açıktan Kpss artı Mülakat  şeklinde alım yapılması planlanıyor.

Fetö/Pkk Terör örgütün üyelerinin kamuya illegal yollardan girmesi bu konuda çalışmalar yapılmasının ana nedenlerindendir. Fetö/Pkk Terör örgütün üyelerin’in  kamuya rahat şekilde girememeleri  için kamuya memur alımlarında mülakat sistemi getirildi. Kamu memuru olmak isteyen adaylar artık sadece Kpss sınavı ile memur olmasının önü kesilip adayların Kpss sınavından sonra mülakatada girmesi beklenilmektedir.

mülakat sistemi kpss de mülakat mülakat kpss mülakat kpss'de değişiklik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak