istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Emeklilerin Ocak Ayı Zammı Belli Olmaya Başladı

Emeklilerin temmuz ayında almış oldukları % 5,89 maaş zammının ardından SSK ve BAĞ-KUR emeklilerinin de ocak ayında yapılacak olan zammın ipuçları da artık netleşmeye baladı

Emeklilerin Ocak Ayı Zammı Belli Olmaya Başladı
Emeklilerin Ocak Ayı Zammı Belli Olmaya Başladı Duran Can Ateş
Bu içerik 2053 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Merkez bankası 2017 yılı enflasyon rakamlarını % 8,7’ye yükseltmesinin ardından yapılan tahminlere göre emeklilerin ocak ayı zammının da 2,65 olacağı belli oldu. Eğer ki tahminler aşılırsa maaşlardaki zam oranları da bu derece de yükselecek.

Emeklilerin ocak ayı zammının ipuçları belli oldu!

Türkiye’de yaklaşık olarak dokuz milyon SSK ve BAĞ-KUR emeklisi bulunuyor. Emekliler % 5,89 oranında maaş zammını cebine koyarken de ocak ayında yapılacak olan artışın belli bir bölümü netlik kazanıyor.

MERKEZ BANKASI TAHMİNİNİ YÜKSELTTİ

SSK ve BAĞ-KUR emeklileri her sene ocak ve de temmuz aylarında gerçekleşen enflasyon oranlarına göre maaş zammı alıyorlar. Bu sene ilk dönemde enflasyonun 5,89 çıkması üzerine zam gerçekleşmiş ve ikinci dönemdeki artış ise bu duruma göre netlik kazanacak. 

MAAŞLARDA DURUM NE OLUR?

Yüzde 8.7'lik 2017 yılsonu enflasyon tahmini gerçekleşirse, SSK ve Bağ- Kur emeklilerinin Ocak zammı yüzde 2.65 olacak. Bu yılın ikinci yarısında gerçekleşen enflasyona göre bu oran artacak ya da azalacak. Eğer enflasyon tahminin üzerinde gelirse, zam oranı daha yüksek olacak. Kesin oran ise 3 Ocak'ta Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanacak enflasyon verileriyle ortaya çıkacak.

emekli maaş zammı Emeklilerin Ocak Ayı Zammı Emeklilerin Ocak Ayı Zammı Belli Olmaya Başladı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak