istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Kronik Hastalığı Olanlara Maddi Yardım Yapılacak

Aile bakanı Fatma Betül Sayan yoksul ve yardıma ihtiyacı olan ailelere yardım programı başlattıklarını açıkladı

Kronik Hastalığı Olanlara Maddi Yardım Yapılacak
Kronik Hastalığı Olanlara Maddi Yardım Yapılacak Duran Can Ateş
Bu içerik 2115 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Açıklamanın detayına göre halk arasında ince hastalık şeklinde bilinen verem hastalığı ve SSPE hastalarının ailelerine destek olmak adına yardım yapılacak. Bu hastalığın süreci ciddi anlamda hem hastayı hem de aileyi maddi açıdan etkiliyor. Dolayısıyla hastalığın devam ettiği süre boyunca Aile Bakanlığı yardım olması açısından 1.500 TL’ye kadar maddi yardımda bulunacak.

Program pilot olarak başlatılacak. İlk olarak verem ve SSPE hastalarında uygulanacak. Hastalığın verem olarak seçilmesinin nedeni ise veremin bir bulaşıcı hastalık olduğu. Dolayısıyla yayılması halinde tedavi şartlarının daha da güçleşeceği. Bazen verem hastaları tedavi süreçlerinden maddi olanaklar nedeniyle kopabiliyor bu durumda da hastalığın yayılması gibi bir risk söz konusu.

YOKSUL HASTALARA TEDAVİLERİ İÇİN BİN 500 LİRA DESTEK

Ülkemizde kronik hastalıklara yakalanan pek çok aile var dolayısıyla hem kronik olup hem de maddi güçlük çeken ailelerin yanında olmak gerekiyor. Dolayısıyla hastalık sürecinin de daha kolay bir şekilde atlatılması için bu uygulama faydalı olacak.

Maddi yardımın yanı sıra aile hekimleri de kronik hastalığı bulunan hastaların evlerinde inceleme yapacak. Hastalığın bu koşullarda tedavisinin gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceği kontrol edilecek. Güneş görmeyen ve rutubeti olan evlerde bu hastalıklarla mücadele ciddi anlamda güç oluyor. Aile hekimleri evi inceledikten sonra evleri hakkında da karar verilecek.

Kronik Hastalığı Olanlara Maddi Yardım Yapılacak Kronik Hastalığı Olanlara Maddi Yardım Kronik Hastalığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak