istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TBMM’ye Güvenlik Önlemleri Artırılacak

15 Temmuz gecesini hatırlayanlar bilecektir. Meclis füzelerin hedefi olmuş ve ağır bombardıman altında zarar görmüştü. Geçtiğimiz gün yapılan TBMM Güvenlik Koordinasyon Kurulu toplantısında meclise alınacak güvenlik önlemleri de ele alındı. Toplantıda ele alınan kararlar ise şu şekilde değerlendirildi.

TBMM’ye Güvenlik Önlemleri Artırılacak
TBMM’ye Güvenlik Önlemleri Artırılacak Duran Can Ateş
Bu içerik 1881 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

TÜNELLİ KAPI

Meclisin içerisine güvenliğin artırılması açısından ve de araçların yoğunluğunu azaltmak için bir tecrit uygulaması yapılacak. Şu an mecliste aktif olarak kullanılan üç ancak toplamda beş kapı bulunuyor. Yeni alınacak karar neticesinde meclise 6. Kapı yapılacak. Bu kapının girişi ise tünel olacak ve yalnızda personel ile birlikte misafir araçları buradan alınabilecek. Tünel kapıdan sadece park ve kapalı otoparka geçiş yapılabilecek. Gelen insanlar ve meclis personeli araçlarını burada bıraktıktan sonra kampüs içerisine girebilecekler.

PARA CEZASI

Mecliste bu belirlenecek olan park alanların dışındaki yerlere park edenler ise idari para cezasıyla karşı karşıya kalacaklar. Ceza konusunda öncelerde trafik polislerinin kesmesi değerlendirilmiş ancak meclisinde özel alan olduğu göz önünde bulundurularak polislerin burada ceza kesemeyecekleri belirlenmişti.

 VEKİLİN YANINDAKİ ARANACAK

Bazen meclise milletvekillerinin yanında misafirleri de gelebiliyor. Böyle durumda misafirler araçtan indirilerek üstleri aranacak eğer ki bu durumda milletvekili herhangi bir itirazda bulunursa doğrudan içişleri bakanlığına bilgilendirme yazısı gönderilecek. Mecliste güvenliğin hiçbir şekilde ihmali olmaması konusuna önem veriliyor.

YASAK LİSTESİ

Bazı isimlerin meclise girmesine izin verilmiyor. Şu an yaklaşık olarak 874 kişinin meclise giriş yasağı bulunuyor. Bu liste yeniden ele alınacak ve güncellenecek

tbmm TBMM’ye Güvenlik Önlemleri Artırılacak TBMM’ye Güvenlik Önlemleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?