istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Uluslararası Suç ve Ceza Film Fuari’nin jüri İsimleri Açıklandı

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından geleneksel hale dönüştürülen ve kutlaması yapılan Uluslararası Suç ve Ceza Film Fuarinin bu yılki jürisi de belli oldu.

Uluslararası Suç ve Ceza Film Fuari’nin jüri İsimleri Açıklandı
Uluslararası Suç ve Ceza Film Fuari’nin jüri İsimleri Açıklandı Duran Can Ateş
Bu içerik 1254 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Fuarin bu sene yedincisi düzenlenecek 3-9 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek ve bu yılki teması da Adalet olacak. Fuar komitesi jüri heyetini her sene olduğu gibi öncesinden açıklıyorlar bu sene merakla beklenen jüri üyesi koltuğunda ise farklı isimler yer alacak. Fuarde görev alacak olan jüri üyelerine bakacak olursak şu isimleri görebiliyoruz.


Uzun metraj jürisinde Feride Çiçekoğlu (Başkan), Demet Evgar, Selman Dursun, Tarık Tufan ve Barry Ward olurken, kısa metrajın ana jürisinde İlksen Başarır (Başkan), Funda Eryiğit ve Faysal Soysal yer alırken, ön jürisi Korhan Bozkurt, Yosi Mizrahi ve Deniz Uğur’dan oluşuyor. 


Festvale başvurular 4 ağustos itibariyle sona ermişti ve toplamda ise 550 adet uzun metrajlı film için başvuru işlemi gerçekleştirilmiştir. Yapılan değerlendirmeler neticesinde ise Altın Terazi Uzun Metraj Film Yarışması’nda toplam da 10 filmin yarışması kararı alındı. En iyi film ödülünün sahibi olacak filme ise 10.000 Euro para ödülü verilecek. Seyirciler arasında yapılacak oylama neticesinde ise birinci olan filme Habertürk seyirci ödülü verilecek. 
Fuarde yaklaşık olarak 3000 film başvuruda bulundu burada Altın Terazi Kısa Film Yarışması’nda ön elemeyi geçecek olan 10 adet film ise yarışmaya hak kazanacak burada ödül ise 2,500 Euro olacak.   

 

Uluslararası Suç ve Ceza Film Fuari’ şuç ve ceza jurisi şuç ve ecza
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak