istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Şair Fikret Otyam Ölümünün 2. Yılında Antalya’da Anıldı

Uzun yıllar boyunca Cumhuriyet Gazetesinde yazıları yayınlanan gazeteci yazar Fikret Otyam ölümünün 2 yılında anılmaya başlandı.

Şair Fikret Otyam Ölümünün 2. Yılında Antalya’da Anıldı
Şair Fikret Otyam Ölümünün 2. Yılında Antalya’da Anıldı Duran Can Ateş
Bu içerik 1655 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Şiirleri ve de bozlaklarıyla hatırlanan Otyam Antalya Muratpaşa Belediyesinin düzenlemiş olduğu etkinlikte sevenleri tarafından anıldı. Belediyenin düzenlemiş olduğu etkinliğe ise Otyam’ın eşi Filiz Otyam ve de Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal katıldı. Her iki isim de Otyam’ın savunduğu değerlere sahip çıkacaklarını söylediler. 


Otyam’ın yakın dostları şair Şükrü Erbaş ve de Atilla Erdem programa konuşmacı olarak katıldı. Sümer Ezgü’nün sahne aldığı etkinlikte bir çok seslendirme sanatçısı da bulundu.  


Fikret Otyam Anadolu’ daki değişimi ve de modernizmi Atatürk Türkiye’sini çok iyi anlayan bir şair olarak anlatan belediye başkanı sözlerine şu şekilde devam etti.  “Gerek röportajlardan oluşan kitaplarında gerekse de resimlerinde hep Anadolu ve insan sevgisini ifade etti. Bir insan düşünün ki bütün hayatını bir ülkenin bütünlüğü için harcıyor. Ülkenin bütün insanlarını kucaklamak için harcıyor. Vefat ettiğinde o ülkeyi temsil eden resmi makamlarından hiçbirisi cenazesinde yok. Bunun gibi bir yabancılaşma olabilir mi?”
Eşi Filiz Otyam ise şu ifadeleri kullandı. 40 yıllık eşimdi sevgilim ve dert ortağımdı. Aramızdan ayrılalı henüz 2 yıl oldu ancak onu bu zamana kadar ne unuttuk ne de unutan insanları tanıdık. Fikret hayatı boyunca çalışmış ve üretmiş olan bir insandı. Köşe yazılarıyla daima ülkemize ışık tutmayı da kendisine görev edinmişti dedi.

 

Şair Fikret Otyam Şair Fikret Otyam Ölümünün 2. Yılında Antalya’da Anıldı Şair Fikret Otyam Ölümünün 2. Yılında
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak