istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İstanbul’ da Kanser Çetesinden Milyonluk Vurgun

İstanbul fatihte bir apartman dairesinde yangın çıktı. Olayın duyulmasının ardından itfaiye ekipleri hızla olay yerine ulaştı ve alevlere müdahale etti. Ancak müdahalenin ardından bir gerçekte ortaya çıktı. Daire içerisinde soğuk zincir şartlarında steril ortamda korunması gereken tam 2573 kutu kanser ve de diyabet ilacı bulundu.

İstanbul’ da Kanser Çetesinden Milyonluk Vurgun
İstanbul’ da Kanser Çetesinden Milyonluk Vurgun Duran Can Ateş
Bu içerik 1740 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Gazete Habertürk’ün haberine göre ilaçların SGK’ya fatura edildiği sahte reçeteler karşılığında alındığı tespit edildi ve ilaçların açıklanan piyasa değeri ise 3 milyon 250 bin liranın üzerinde. İstanbul Emniyeti ise olayın tespit edilmesinin ardından organize hareket eden bu çetenin peşine düştü.  Olay sonrasında gözaltına alınan evin sahibi olayla hiçbir alakasının olmadığını yalnızca evini kiraya verdiğini söyledi.  Polis ise olaya ilişkin olarak operasyon başlattı ve dün gece Suriye uyruklu olduğu tespit edilen bir kişiyi gözaltına aldı. 


YÜZLERCE HASTA MAĞDUR
Çete üyelerinin aslında bu durumu uzun zaman öncesinden beri yaptığı ve bu anlamda da kanser ilaçlarına erişmeyi bekleyen yüzlerce hastayı da mağdur ettiği ortaya çıktı. Yapılan araştırmada hastalardan bir tanesinin Şanlıurfa’ya daha önce hiç gitmediği ancak ilacın da buradaki hastaneden yazdırıldığı kimlik numarasından tespit edildi.  


KANDIRMACADA ÜÇ YÖNTEM
Burada aslında akla zarar üç yöntemden bahsetmek mümkün. Doktorlar hastalarının tedavisi için kullanılacak olan pahalı ilaçları tek bir reçeteyle yazıyorlar ancak hastalara 8 kutu ilaç yazılıyor. Hasta bu ilaçların yalnızca 2 kutusunu kullanıyor ve diğer 6 kutunun soğuk zincirde saklanması gerekiyor. Bunun içinde bırakıldığı yer eczaneler. İkincisi ise kanser ilaçlarının benzerlerinin piyasa da satılması son olarak ise tarihi geçmiş olan ilaçlar toplanarak ambalajı değiştirilip satılıyorlar. 

İstanbul’ da Kanser Çetesinden Milyonluk Vurgun kanser çetesi istanbul kanser çetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak