istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Şair Can Yücel Mezarı Başında Anıldı

Türkiye’nin dört bir yanından gelen şair ve yazar sanatçı Can Yücel’in mezarı başında bir araya geldiler

Şair Can Yücel Mezarı Başında Anıldı
Şair Can Yücel Mezarı Başında Anıldı Duran Can Ateş
Bu içerik 1977 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

.  Mezarlıkta düzenlenen törene Datça Belediye Başkanı CHP'li Gürsel Uçar ve UKKSA Başkanı Nevzat Metin tarafından kabre çiçek bırakılmasıyla başladı. Can Yücel yaşamını zorluklarla geçirmiş bir insandı ve geride önemli eserlerini de bıraktı. Tiyatro sanatçısı Gülsen Tuncer anma töreninde yaptığı konuşmada Can Yücel hakkında  "Ülkemizin yetiştirdiği en güzel yurttaşlardan biriydi. Kendisini, minnet ve saygıyla anıyoruz. Bize dostluğu, yurt sevgisini, bilimin ve sanatın ne kadar yüksek bir değer olduğunu öğretti. Bunun yanı sıra alçak gönüllüğünün ne kadar büyük bir erdem olduğunu gösterdi" dedi.


DATÇA'YA SAHİP ÇIKTI
Datça Belediye Başkanı ise yaptığı konuşmada Can Yücel’in hayattayken Data’ya her zaman sahip çıktığını söyleyerek onun aslında gelecek için çok kaygıları vardı. Özellikle de Datça’nın bozulmasından endişe ediyordu. Belediye Başkanı Gürsel Uçar onun önerileri doğrultusunda görevimizin başındayız ve bugüne kadar da Datça’da kültür ve sanata sahip çıkmaya çalıştım elimden gelen tüm desteği verdim dedi. 


"BİZ ONU UNUTMADIK"
Yazarlar sendikası başkanı Mustafa Köz ise ülke şu anda karanlık bir dönemden geçiyor ve adeta uçuruma doğru yuvarlanıp gidiyor. Can Yücel bunları çok öncesinden görmüştü ve şiirlerinin de adeta bir deniz feneri gibi üzerimizde dolaştığını söyledi. Biz Onu unutmadık ve asla da unutmayacağız dedi. Şu an bir anma değil bir anımsama olarak kalacaktır dedi. 

 

Şair Can Yücel Mezarı Başında Anıldı can yücel anıldı can yücel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek