istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Isparta’ da Toplu Açılış Töreni Yapıldı

Isparta’ da cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılımıyla toplu açılış töreni gerçekleşti. Erdoğan burada halka seslenerek yeni dönemin ruhuna işaret ettik. Artık kendimizi de yenilememiz gerekiyor.

Isparta’ da Toplu Açılış Töreni Yapıldı
Isparta’ da Toplu Açılış Töreni Yapıldı Duran Can Ateş
Bu içerik 1615 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İçimizdeki enerjiyi ve heyecanı ortaya çıkaracak olan yeni arkadaşlar lazım. Unutulmamalı ki AK Parti’de görev değişimi ancak bir bayrak yarışıdır. Bugüne kadar da görev yapmış arkadaşlara başarılar diliyoruz. Yeni arkadaşlarımızla birlikte yolumuza da devam edeceğiz dedi. 


 Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz 15 yıla bakarsanız ülkemizde çok sayıda hizmet ettik. Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda ve de toplu konutta daha adını sayamadığımız pek çok konuda. Biz ülkemizi çağ atlattık ve atlatmaya da devam ediyoruz. Bugün de tıpkı 80 ilimiz gibi Isparta’mızda bu hizmetlerden üzerine düşen payı almış durumda. Isparta’mız için yapılan derslik sayısına bakacak olursanız 426’dır. Üniversitemiz ise her geçen gün daha da büyüyerek kendisini geliştiriyor. Şehir hastanelerinden bir tanesi de Isparta’ da kapılarını açtı. Yatırım değerli 1,1 milyar lira olan bu dev merkez 5 aydan bu yana hizmet veriyor.  


BİZ SÖZ VERİRİZ VE YAPARIZ
15 yıldan beri olduğu gibi biz söz verirsek mutlaka yaparız. Bugün ülkede şehir hastaneleri olacak deseler inanır mıydınız ancak bugün baktığınız da bu hastaneler hizmet veriyor. Yakın zamanda bu hastaneleri yeniden kontrole gideceğim ve bakalım hastalarımız neler diyorlar. Toplu konutlara bakarsanız yakın zamanda tam 3 bin konutu vatandaşın hizmetine sunduk. Ulaşım için yol problemlerinizi ortadan kaldırdık. Bundan sonra kalanlar ise 2019 yılına yetiştirilecek

Isparta’ da Toplu Açılış Töreni Yapıldı erdogan Isparta’ da Toplu Açılış Töreni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek