Isparta’ da Toplu Açılış Töreni Yapıldı

Isparta’ da cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılımıyla toplu açılış töreni gerçekleşti. Erdoğan burada halka seslenerek yeni dönemin ruhuna işaret ettik. Artık kendimizi de yenilememiz gerekiyor.

Isparta’ da Toplu Açılış Töreni Yapıldı
Isparta’ da Toplu Açılış Töreni Yapıldı Duran Can Ateş
Bu içerik 1929 kez okundu.

İçimizdeki enerjiyi ve heyecanı ortaya çıkaracak olan yeni arkadaşlar lazım. Unutulmamalı ki AK Parti’de görev değişimi ancak bir bayrak yarışıdır. Bugüne kadar da görev yapmış arkadaşlara başarılar diliyoruz. Yeni arkadaşlarımızla birlikte yolumuza da devam edeceğiz dedi. 


 Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz 15 yıla bakarsanız ülkemizde çok sayıda hizmet ettik. Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda ve de toplu konutta daha adını sayamadığımız pek çok konuda. Biz ülkemizi çağ atlattık ve atlatmaya da devam ediyoruz. Bugün de tıpkı 80 ilimiz gibi Isparta’mızda bu hizmetlerden üzerine düşen payı almış durumda. Isparta’mız için yapılan derslik sayısına bakacak olursanız 426’dır. Üniversitemiz ise her geçen gün daha da büyüyerek kendisini geliştiriyor. Şehir hastanelerinden bir tanesi de Isparta’ da kapılarını açtı. Yatırım değerli 1,1 milyar lira olan bu dev merkez 5 aydan bu yana hizmet veriyor.  


BİZ SÖZ VERİRİZ VE YAPARIZ
15 yıldan beri olduğu gibi biz söz verirsek mutlaka yaparız. Bugün ülkede şehir hastaneleri olacak deseler inanır mıydınız ancak bugün baktığınız da bu hastaneler hizmet veriyor. Yakın zamanda bu hastaneleri yeniden kontrole gideceğim ve bakalım hastalarımız neler diyorlar. Toplu konutlara bakarsanız yakın zamanda tam 3 bin konutu vatandaşın hizmetine sunduk. Ulaşım için yol problemlerinizi ortadan kaldırdık. Bundan sonra kalanlar ise 2019 yılına yetiştirilecek

Isparta’ da Toplu Açılış Töreni Yapıldı erdogan Isparta’ da Toplu Açılış Töreni

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak