AK Partili Metin Külünk’ten FETÖ Açıklaması

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk FETÖ tehdidi hakkında sorulan bir soruya ilişkin dünyanın en güçlü 10 ya da 5 ülkesi arasına girinceye kadar daima dikkatli bir şekilde hareket etmememiz gerekiyor

AK Partili Metin Külünk’ten FETÖ Açıklaması
AK Partili Metin Külünk’ten FETÖ Açıklaması Osman Atalay
Bu içerik 2490 kez okundu.

Çünkü biz dünyanın seyrini değiştirecek olan bir coğrafyanın da tam ortasında yer alıyoruz. Burası en kritik noktadır.  Konumumuz bu kadar önemli olunca da stratejik açıdan dikkatli hareket etmek bizim bir vazifemizdir dedi. 


Bu örgüt önümüzdeki zamanlar içerisinde başkalarının kullanabileceği bir suikast modelidir. Şöyle söylemek gerekirse 90’lı yılları sanıyorum ki hatırlıyorsunuzdur bu yüzden de dikkatli olmak durumundayız ancak bunun içinde birlik ve beraberliğimiz oldukça önemli dedi.


 “Kürt kardeşlerimiz ve Türk kardeşlerimiz çok dikkatli olmalı”
Milletvekili Metin Külünk Kuzey Irak’ta yürütülmekte olan Bağımsız Kürdistan Referandumu girişimine karşı da hepimizin çok dikkatli olması gerekir. Mesela bugün Netanyahu bir açıklama yapmış K.Irak’ta yapılacak olan bağımsızlık referandumunu destekliyoruz şeklinde. Buna göre inanıyorum ki bizim ülkemizdeki Türk vatandaşlarımız da dikkatli olacaklardır. Çünkü biliyoruz ki PKK üzerinden de bu topraklar çok uzun yıllar boyunca tehdit edilmiştir. Dünya Türkleri, Kürtleri ve Arapları birbirine düşman olarak ilan etmek istiyor. Eğer ki biz birbirimize hasım olursak o zaman onlarda petrol ve doğalgazı diledikleri gibi kullanabilecekler. Ve bizim içinde geriye kan ve gözyaşı kalacak.

 

AK Partili Metin Külünk’ten FETÖ Açıklaması feto açıklması ak parti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor