istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

AK Partili Metin Külünk’ten FETÖ Açıklaması

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk FETÖ tehdidi hakkında sorulan bir soruya ilişkin dünyanın en güçlü 10 ya da 5 ülkesi arasına girinceye kadar daima dikkatli bir şekilde hareket etmememiz gerekiyor

AK Partili Metin Külünk’ten FETÖ Açıklaması
AK Partili Metin Külünk’ten FETÖ Açıklaması Osman Atalay
Bu içerik 1777 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Çünkü biz dünyanın seyrini değiştirecek olan bir coğrafyanın da tam ortasında yer alıyoruz. Burası en kritik noktadır.  Konumumuz bu kadar önemli olunca da stratejik açıdan dikkatli hareket etmek bizim bir vazifemizdir dedi. 


Bu örgüt önümüzdeki zamanlar içerisinde başkalarının kullanabileceği bir suikast modelidir. Şöyle söylemek gerekirse 90’lı yılları sanıyorum ki hatırlıyorsunuzdur bu yüzden de dikkatli olmak durumundayız ancak bunun içinde birlik ve beraberliğimiz oldukça önemli dedi.


 “Kürt kardeşlerimiz ve Türk kardeşlerimiz çok dikkatli olmalı”
Milletvekili Metin Külünk Kuzey Irak’ta yürütülmekte olan Bağımsız Kürdistan Referandumu girişimine karşı da hepimizin çok dikkatli olması gerekir. Mesela bugün Netanyahu bir açıklama yapmış K.Irak’ta yapılacak olan bağımsızlık referandumunu destekliyoruz şeklinde. Buna göre inanıyorum ki bizim ülkemizdeki Türk vatandaşlarımız da dikkatli olacaklardır. Çünkü biliyoruz ki PKK üzerinden de bu topraklar çok uzun yıllar boyunca tehdit edilmiştir. Dünya Türkleri, Kürtleri ve Arapları birbirine düşman olarak ilan etmek istiyor. Eğer ki biz birbirimize hasım olursak o zaman onlarda petrol ve doğalgazı diledikleri gibi kullanabilecekler. Ve bizim içinde geriye kan ve gözyaşı kalacak.

 

AK Partili Metin Külünk’ten FETÖ Açıklaması feto açıklması ak parti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak