istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali Devam Ediyor

Ankara Etimesgut Belediyesinin düzenlemiş olduğu Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali devam ediyor

Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali Devam Ediyor
Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali Devam Ediyor Osman Atalay
Bu içerik 1575 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Festival 4. Gününde kazak danslarıyla buluştu. Bu yıl ki konukları arasında bulunan Kazakistan Cumhuriyetinin Taraz şehrinden gelen heyet yer alıyordu. Bugün düzenlenen Kazakistan gecesi ise Kazaklıların düzenlemiş oldukları folklor gösterisiyle başladı. Festivale yöresel kıyafetleriyle çıkan kazaklı gençler gösterileriyle de beğenileri topladılar. Dombra eşliğinde çıkan grup Kazak, Özbek ve Altay türküleri söylediler. Ankaralılar ise konseri ilgiyle izledi ve de soydaşlarının yapmış olduğu gösterilere büyük ilgi gösterdi. 


SOYUMUZ, TOYUMUZ BİRDİR
Kazakistan’ın Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekulu Kazakistan ve Türkiye’nin kardeş olduğuna dikkat çekerek bu bağların hiçbir şekilde koparılmayacağını ve buna müsaade etmeyeceklerini söyledi. Etimesgut belediye başkanı Enver Demir’e ise Kazakistan Şapanı ve halısı hediye olarak takdim edildi. Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demir Kazak halkı için ilk Müslüman Türk devleti hükümdarı Satuk Buğra Han neyi ifade ediyorsa bizi içinde aynı şekilde öneme sahiptir. Onlar için Hoca Ahmet Yesevi ne kadar önemli bir şahsiyetse bizim içinde aynı şekilde önemli dedi. Biz bir kardeşiz ve de bir ecdadın torunlarıyız soyumuz ise toyumuzdan geliyor dedi. 


Kazakistan gecesinin ardından Erzurum Dernekler Federasyonu da sahneye çıktı ve de yöresel sanatçıların sahne gösterisinin ardından tüm misafirler gönüllerince eğlendiler. 

 

Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali Devam Ediyor Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali festival
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak