istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Bayramda Ek Tedbirler Alınacak

Kurban bayram tatilinin 10 güne çıkarılmasının ardından sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ da bir açıklama yaparak bayram tatili boyunca ek tedbirler alacaklarını söyledi.

Bayramda Ek Tedbirler Alınacak
Bayramda Ek Tedbirler Alınacak Osman Atalay
Bu içerik 1795 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Sağlık alanındaki önlemler 7/24 saat dilimiyle sürdürülüyor. Bayramda da bu hizmetten aksama olmaması için tüm hazırlıklar sürdürülüyor.  


Özellikle de tatil bölgelerinde bayram boyunca nüfusun yoğunlaşacağını biliyoruz. Bu nedenle de bundan hareketle bu bölgelere alınacak tedbirler biraz daha artırılacak. Sağlık hizmetinin en etkin ve hızlı bir şekilde alınabilmesi için gereken her şey de yapılacak. 


Sağlık çalışanlarının izinleriyle ilgili düzenleme yapılacak
Bayramda sağlık çalışanlarının izinleri de yeniden düzenlenecek Tüm hastanelerde ve acil servislerde buna uygun olan düzenlemeler yapılacak.  Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, konuya ilişkin şunları söyledi: "Bayram tatilinin 10 güne çıkarılması nedeniyle ilave ek tedbirler alacağız. Sağlık makinesi stop etmez. Tatil süresince vatandaşın sağlık ihtiyacı konusundaki taleplerini karşılayacak konuşlanmayı yapacağız. Bizim bu konuda her zaman tecrübemiz var. Sağlık hizmetleri 7-24 hiç stop etmeden devam eden bir hizmet. Doğumdan ölüme devam eden bir hizmet alanı. Turizm bölgelerinde özellikle acil hizmetlerimiz takviye edilecek. Ambulans hizmetlerimiz takviye edilecek.

Biliyorsunuz hem kara hem hava ambulansı hizmeti veriyoruz. Vatandaşımızın elbette ihtiyaç duymasını istemeyiz ama ihtiyaç duyduğunda hemen ulaşmamız lazım. Onun için bayramda ek tedbirler alıyoruz, almak zorundayız."
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan vatandaşlar kurbanlarını keserken aynı zamanda yaşanabilecek olumsuz durumlara ve yaralanmalara karşı da dikkatli olmaları gerekiyor. Özellikle de kesim için toplu alanların tercih edilmesinde fayda var.

Bayramda Ek Tedbirler Alınacak sağlık bakanlığı bayram tedbirleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak