istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Adalet Bakanlığı 300 Memur Alacak

Adalet bakanlığı toplamda 300 memur alımı yapacak. 94 kişi zabıt katipliği için 90 kişi mübaşirlik için 16 kişi de teknisyen olarak seçilecek.

Adalet Bakanlığı 300 Memur Alacak
Adalet Bakanlığı 300 Memur Alacak Osman Atalay
Bu içerik 21420 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adalet bakanlığı memur alımı yapacak.  Toplamda 300 kişinin alınacağı kadrolar için 194 kişi zabıt kâtipliği için 90 kişi mübaşirlik için 16 kişi de teknisyen olarak alınacak. Personellerin sözleşmeli olarak kadroya alınacağı açıklandı.

Personel alımları adalet komisyonunca yapılacak. Uygulamalı ve sözlü sınav sonucunda toplamda 300 personel alınacak. Başvurular ise 17 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak ve 05 Eylül 2017 Salı gününde sona erecek.

Adalet bakanlığı Sözleşmeli zabıt katibi alımları için;

Aranan şartlar fakülte ya da yüksekokulların bilgisayar bölümü, adalet meslek yüksekokulları, meslek yüksekokullarının adalet bölümü, adalet ön lisans programı, adalet meslek lisesi veya diğer lise ya da dengi okulların ticaret veya bilgisayar bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Ancak en az lise mezunu olup ya da bunun dengi daktilo veya bilgisayar sertifikasına sahip olmaları yeterli olacak.

PTT 2500 Memur Alımı Başladı başlıklı haberimizde ayrıntılar belirtilmiştir.

Adalet bakanlığı Sözleşmeli mübaşir alımı için;

En az lise mezunu ya da dengi bir okul mezunu olmaları, sözleşmeli teknisyen alımı için de en az meslek liseleri veya teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak şartı bulunuyor.

Başvuru yapılabilmesi için 2016 yılında yapılmış olan KPSS’den lisans mezunları için KPSSP3 ve ön lisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

Aynı zamanda Türk vatandaşı olmak ve de 01 ocak 1981 ve sonrasında doğmuş olmak yeterli. Erkek adaylarının askerlikle bir bağı olmaması ve de kamudan mahrumiyet gibi bir durumu olmaması gerekiyor. bu özellikler için ise ayrıca bir inceleme yapılacak.  

memur alımı adalet bakanlığı zabıt katibi sözleşmeli memur mübaşir alımı 2017 zabıt katipliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek