istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

2018-2019 Memur Maaş Zammı Belli Oldu

Hükümet ile sendikalar arasında 2018-2019 yılları arasında yapılan maaş zammı görüşmelerinde karar alındı. Çalışma Bakanlığı görüşmelerin sonucu hakkında internet sitesi üzerinden açıklama yaptı.

2018-2019 Memur Maaş Zammı Belli Oldu
2018-2019 Memur Maaş Zammı Belli Oldu Duran Can Ateş
Bu içerik 3123 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Toplu sözleşme görüşmelerinde sona gelindi. Kamu görevlilerinin geneline ve hizmet kollarına yönelik mali ve sosyal haklara ilişkin başlatılan 2018-2019 yılı görüşmelerinin 4. Dönemi sona erdi. Görüşmeler sırasında herhangi bir açıklama yapılmazken tamamlanmasının ardından gece saatlerinde ilk açıklamada gerçekleştirildi.

Çalışma bakanlığının internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, kamu işveren heyeti ile kamu görevlileri sendikaları heyeti arasında yapılan müzakereler sonucunda toplu sözleşmenin imzalandığı belirtildi. Buna göre 2018-2019 dönemlerini kapsayan memur zamları da açıklanmış oldu. Anlaşma sağlanan görüşmelerin sonucuna göre memurlara 2018 yılında % 4+ %3,5 zam yapıldı. Bu fark 2019 yılında ise % 4+%5 şeklinde gerçekleştirilecek.

Eğer ki bu dönemler içerisinde enflasyon beklentilerin üzerinde çıkması hlinde her altı ayda bir kez de artış oranında zam yapılabilecek.

Kamu İşveren heyeti ile memur-sen görüşmeleri neticesinde anlaşmaya varılmasına ve de açıklanan rakamlara tepkiler gelmeye devam ediyor. Hükümetin son teklifine sadece ilk 6 ay için 0,5 artış yapılması ve hakem kuruluna gidilmeden bu teklifin imzalanması memurlar arasında tepki çekti. Memur-Sen bugün saat 11:00’de konuya ilişkin bir açıklama yapacak. 

memur maaş zammı zam zam oranları 2018 zam oranları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak