En Az İlköğretim Mezunu 1401 Büro Memuru Alınıyor!

Personel alımlarında kendinizle ilgili olan pozisyonları takip edebilmek önemlidir. Ancak bu takip neticesinde alım işlemi anında sizde alınacak sayıdan haberdar olabiliyorsunuz

 En Az İlköğretim Mezunu 1401 Büro Memuru Alınıyor!
 En Az İlköğretim Mezunu 1401 Büro Memuru Alınıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 37797 kez okundu.

Türkiye’de iş bulma noktasında pek çok insanın başvurduğu kurumların başında İŞKUR geliyor. Bu nedenle de İŞKUR aracılığı ile her gün yüzlerce personel alımı haberleriyle karşılaşabiliyorsunuz. Yalnız özel sektör değil aynı zamanda Kamu Kurumları da personel alımı ilanlarını İŞKUR aracılığı ile ilgililere duyurabiliyor.

Personel alımlarında kendinizle ilgili olan pozisyonları takip edebilmek önemlidir. Ancak bu takip neticesinde alım işlemi anında sizde alınacak sayıdan haberdar olabiliyorsunuz. Kamumemuru.com sitesi de siz takipçileri için hazırlanmış olan tüm ilanlar konusunda sizlere ayrıntılı olarak güncel haberlerini duyurmaya çalışıyor.

İŞKUR günlük olarak binlerce insanın talebini alıyor ve bu taleplerin büyük bir çoğunluğuna bakarsanız büro memuru kadrosu için oluyor. Bizde bu haberimizde siz takipçilerimizin daha yakından ilgilendiklerini düşündüğümüzden dolayı büro memuru kadrosu için bu özel haberi hazırlamak istedik.

Ülkemizde ilkokul mezunu sayısının çok fazla olduğunu düşündüğünüzde başvuruda bulunacakların sayısının da çok fazla olabileceğini tahmin edebilirsiniz. Türkiye geneline bakarsanız en az sayıda alınan da İlkokul mezunu büro memuru yönünde olmuştu. Ancak bu kez bu tabular biraz daha yıkılarak yaklaşık olarak 1401 büro memuru alımının gerçekleştirileceğini söyleyebiliriz.

ALIM YAPACAK FİRMALAR

  1. D.A.K. Eğitim Oto. Turizm İnş. Gıda Hay. Ltd. Şti. (Özel Kardelen Kız Öğrenci Yurdu) 
  2. Lilara Tekstil Gıda Sağlık Elektronik Dayanıklı Tüketim Mal. 
  3. Alacapınar Gıda İnş.İht.Mad San Tic Ltd Şti (Ülker) 
  4. Süper Kauçuk San.A.Ş. 
  5. Erkan Ateş Eğitim Ve Ticaret Limited Şirketi 
  6. Özel Ferah Eğitim Kırtasiye Yurt İşl.Yay.Turizm.İnş.Gıda Hay 
  7. Melek Meryem Ünal-Mng Kargo Başkent Acenteliği 

BAŞVURULAR

Yukarıda 7 firmanın ismini sizler için verdik. Başvuru yapabilmek için TIKLAYINIZ adresini ziyaret ederek alım yapılabilecek olan kurumları ve de noktaları inceleyebilirsiniz. Linkte yer alan tüm kurumların personel alımı işlemini gerçekleştirdiklerini görebileceksiniz. Ancak adaylarında kendi illerinde bulunan İŞKUR bürolarını ziyaret etmeleri ve buralardan müracaat etmeleri gerekiyor.

 

 

İŞKUR büro memuru alımı büro memuru ilanları iş ilanları iş arayanlar büro memurları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Ön Lisans, Lisans Mezunu 50 Zabıta Alacak
Ankara Ön Lisans, Lisans Mezunu 50 Zabıta Alacak
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları