istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Devlet Personel Başkanlığı Şehit Yakını ve Gazi Yakını Atamaları Yaptı

559 Kamu Personeli ataması Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yapıldı. Memur ve işçi kadrolarına 3713 sayılı kanun gereğince 559 şahit yakını, gazi yakınları ve gaziler atandı. 27 Mart 2017 tarihinde atamalar yapıldı.

Devlet Personel Başkanlığı Şehit Yakını ve Gazi Yakını Atamaları Yaptı
Devlet Personel Başkanlığı Şehit Yakını ve Gazi Yakını Atamaları Yaptı Mehmed AKSOY
Bu içerik 2623 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

559 Kamu Personeli ataması Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yapıldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından taleb edilmiş olduğu üzere Devlet Personeli Başkanlığı'na bildirilerek şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarına iş verilmesi onaylanmıştır. Bunun nedenle Memur ve işçi kadrolarına 3713 sayılı kanun gereğince 559 şahit yakını, gazi yakınları ve gaziler atandı. Bu atamalar  27 Mart 2017 tarihinde noterden onaylanarak yapıldı.

Atanan 559 Kamu Personelinden 287 kişinin kendi talepleri üzerine öğretmen, hemşire, mühendis, tekniker, teknisyen, çocuk eğiticisi vs. gibi memur kadrolarında yerlerini almış bulunmaktadırlar. Geriye kalan 272 kişiden 270 i hizmetli kadrolarına ve 2'si ise işçi olarak görevlerini aldılar. Kamu kurum ve kuruluşlarına atanan bu personellerin 197’sinin bayan,  362’sinin erkek olduğu açıklandı.

559 kamu personelinin atamaları 83 kamu kurumları ve kuruluşlarına yapıldı. Girecekleri kurum ve kuruluşlar için öğrenimini tamamlamış olanlar belgelerini götürerek başvurusunu tamamlayacaklardır. atama işlemleri  yapılmıştır. Atama sonuçlarını öğrenmek için tıklayınız...

 

559 kamu personel alımı sehit yakınları alımları gazi ve gazi yakınları alımları dpb personel atamaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek