istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

MSB-2017 Hava, KKK ve Deniz Uzman Erbaş Alımı

Milli Savunma Bakanlığı yetiştirmek üzere Kara, Deniz ve havacılardan oluşan on binlerce personel alımı gerçekleştirecek.

MSB-2017 Hava, KKK ve Deniz Uzman Erbaş Alımı
MSB-2017 Hava, KKK ve Deniz Uzman Erbaş Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 5461 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

MSB personel alımı ilanlarını açıkladı. İlana göre lise, ön lisans ve de lisans mezunları uzman erbaş kadrosu için başvurabilecekler. Başvuru işlemleri için ise son tarih 30 Eylül 2017. Adaylar göreve alınmaları halinde askeri bir eğitim alacaklar ve bu eğitim neticesine göre yerleştirmeler yapılacak. Başvuruda bulunmak için ise KPSS şartı aranmıyor.

Milli Savunma Bakanlığı yetiştirmek üzere Kara, Deniz ve havacılardan oluşan on binlerce personel alımı gerçekleştirecek. Başvuruda bulunmak isteyen adayların ise lise, ön lisans ya da lisans mezunu olmaları şart koşuluyor.

Başvuru işlemleri esnasında adaylar aynı zamanda fiziki kontrollerden de geçecekler. Buna göre adayların boy ve kilo oranlarının da hesaplanması yapılacak. Fiziki kontrolün ardından ise fiziki yeterlilik testine geçilecek mülakat ve uygulamaları sınavın ardından uzman erbaş adayları kendi sınıflarında belirlenecek olan branşlar için hastaneye sevk edilecekler ve de güvenlik soruşturması geçirecekler.

Milli Savunma Bakanlığının ilan tarihleri ise 19 Ağustos – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında olacak ve de internet sitesinden online olarak yapılabilecekler. Eğer ki aday halen askerlik görevini yerine getiriyorsa o zaman kendi kıtalarında özlük dosyalarının muhafaza edilmiş olduğu ilk amirlerine müracaatta bulunacaklar.

Milli Savunma Bakanlığının personel alım ilanları için tıklayınız.

 BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Başvuruda bulunmak isteyen adayların 25 yaşını bitirmemiş ve 26’dan gün almamış olması gerekiyor. Bunun yanı sıra askeri okullardan da ilişiğinin kesilmemiş olması gerekli.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

  • Başvuru dilekçesi (İnternet üzerinden alınabilir)
  • Askerlik durum belgesi
  • Kurs, Sertifika v.b.

DİGER MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

msb milli savunma bakanlığı msb ilanları memur memurluk ilanları kurum ilanları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek