istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

PTT 5 Bin Memur Alım Kararını İptal Etti

PTT personel alımlarıyla ilgili açıklama yaptı. Detaylar haberimizde...

PTT 5 Bin Memur Alım Kararını İptal Etti
PTT 5 Bin Memur Alım Kararını İptal Etti Duran Can Ateş
Bu içerik 2053 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

PTT yaptığı personel alımlarıyla ilgili bir karar aldı.Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu tarafından verilen karar sonucunda personel alımlarının durdurulmasına karar verildi.

PTT konuyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu tarafından alınan karar yönelik haberlerin kamuoyuna yansıdığı söylendi ve PTT A.Ş bir açıklamada bulundu;

'' Bu haber ve yorumlara istinaden kamuoyunu doğru bilgilendirme adına bir açıklama yapma zorunluluğu hasıl olmuştur.Son günlerde şirketimize personel alımlarında uygulanan yönetmelik ile ilgili olarak.

Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu tarafından verilen karara yönelik çeşitli haber ve yorumlar kamuoyuna yansımıştır. Bu haber ve yorumlar nedeniyle kamupyunu bilgilendirmek adına bir açıklama yapma zorunluluğu hasıl olmuştur.

Cumhurbaşkanımızın teşvikleri ile başlatılan istihdam seferberliği kapsamında Cumhuriyetimizin 100. yılı hedefleri doğrultusunda 2017 yılında 5000 personel istihdamı planlanmış ve alımına hızla başlanmıştır. Şirketimizce personel istihdamı Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinde çalıştırılacak idari hizmet sözleşmeli personel hakkında yönetmelik gereğince yapılmaktadır. 2017/2 2017/3  personel alımlarının durdurulmasına karar verilmiş olup, ihtiyaç duyulan personel için gerekli düzenlenmeler yapılarak alımların tekrar yapılmasına karar verilmiştir.'' açıklamaları yapıldı.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

PTT personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek