istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

2018'de Kamuya 74 Bin Personel Alınacak

2018 yılında hangi kamu kurumları alım yapacak. Ayrıntılar haberimizde...

2018'de Kamuya 74 Bin Personel Alınacak
2018'de Kamuya 74 Bin Personel Alınacak Duran Can Ateş
Bu içerik 8064 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

2018 yılında kamuya çok sayıda personel alımı yapılacak. Memur alımı yapılmasını bekleyen birçok kişiyi sevindirecek haber Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'ten geldi.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek yaptığı açıklamalarda kamuya 2018 yılı için 74 Bin personel alımı yapılcağını belirtti. Peki en çok memur alımı yapacak olan kurumlar hangileri olacak?

2018 yılında en fazla memur alımı yapacak olan kurumlar Milli Eğitim Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Hastaneler olacak.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek 2018 yılında kamu kurum ve kuruluşlarında oluşan boş kontenjanlar için 74 Bin personel alımı yapılacağını söyledi. Binlerce öğretmen atama beklerken Milli Eğitim Bakanlığı'nın alım yapacak olması adayları oldukça sevindirecek.

2018 yılı memur alım ilanları yayınlandığında grubumuzdan takip edebilirsiniz. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Maliye Bakanı Naci Ağbal 2018 yılı için çok sayıda memur alımı yapılacağının bilgisini verdi. Kamu kurumlarındaki boş kontenjanlar doğrultusunda çok sayıda alım yapılacak.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR İŞ GARANTİLİ EĞİTİM 720 KİŞİ ALINIYOR TIKLAYINIZ

memur alımı personel alımı kamu kurumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek