Koç Grubu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Koç grubu farklı pozisyonlarda personel alım ilanı yayınladı. Detaylar haberimizde...

Koç Grubu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor
Koç Grubu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 8321 kez okundu.

Koç grubu çok sayıda personel alımı yapıyor. Koç grubu bu kapsamda; satış destek yetkilisi, satış danışmanı, elektrik teknisyeni, çağrı merkezi ve birçok alanda personel alım ilanı yayınladı. Başvuruda bulunacak adaylar için pozisyonlara göre belirlenmiş bazı şartlar bulunuyor. Belirlenen şartlar her pozisyona göre farklılık gösteriyor. 

Elektrik Teknisyeni: 25-30 yaşları arasında olmak, Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak, seyahat engelinin olmaması, elektrik kumanda panoları hakkında bilgi sahibi olmak, iletişim becerilerinin gelişmiş olması gerekmektedir.

Satış Danışmanı: Üniversitelerin Sosyal Bilimler, mühendislik, işletme, iktisat bölümlerinden mezun olmak, 1 yıl iş deneyimine sahip olmak, iletişim becerielerinin gelişmiş olması, aktif olarak araç kullanabilmek gerekmektedir.

Çağrı Merkezi Yetkilisi: Lisan veya önlisans mezunu olmak, iletişim becerilerinin gelişmiş olması, telefonda düzgün bir şekilde iletişim kurabilen, vardiyalı sistemde çalışabilecek, ikna etme yeteneği güçlü olan adaylar başvuruda bulunabilir.

Başvuruda bulunacak adaylar için başvuru tarihleri ve genel şartlar farklılık gösteriyor. Diğer ilanlara ve başvuru ayrıntılarına Koç resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

koç personel alımı Koç Grubu Çok Sayıda Personel Alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak