TCDD Bin 1118 Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

TCDD personel alım ilanı ne zaman yayınlanacak. Ayrıntılar haberimizde...

TCDD Bin 1118 Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?
TCDD Bin 1118 Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak? Duran Can Ateş
Bu içerik 3242 kez okundu.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere 1118 personel alımı yapacak. Adaylar büyük bir merakla ilanın yayınlnacağı tarihi bekliyor.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları içerisinde yer alan boş kontenjanlar belirlenerek Maliye Bakanlığı onayından geçti. Belirlenen boş kontenjanlar kapsamında 1118 personel alımı yapılacak.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklamalarda TCDD'nın 1118 personel alımı yapacağını açıkladı. Adaylar bu açıklamadan sonra ilanın ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladılar. Peki TCDD personel alımları hangi tarihte yapılacak?

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın yaptığı açıklamalara göre TCDD'nin altyapı ve taşımacılık alanlarında görevlendirilmek üzere personel alımları yapılacak. TCDD personel alım başvuru şartları ilan yayınlandığında belirlenecek.

Bu açıklamayla birlikte 623 destek personeli, 773 memur alımı yapılacak. Ancak TCDD 1118 personel alım ilanının ne zaman yayınlanacağı hakkında net bir bilgi verilmedi. İlan yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

personel alımı TCDD Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak