ETİ Maden 152 İşçi Alımı Başvurularında Son Gün

ETİ Maden 152 işçi alımı başvurularında son gün. Adaylar başvurularını bugün mesai bitimine kadar yapacaklar.

ETİ Maden 152 İşçi Alımı Başvurularında Son Gün
ETİ Maden 152 İşçi Alımı Başvurularında Son Gün Duran Can Ateş
Bu içerik 8646 kez okundu.

ETİ Maden İşletmeleri bünyesinde görevlendirmek üzere 152 personel alım ilanı yayınlamıştı. Başvuruda bulunacak adayların için son başvuru tarihi 9 Ekim 2017 olarak verilmişti. Adaylar başvurularını bugün mesai bitimine kadar yapacaklar. Alımlar farklı pozisyonlar üzerinden yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların uyması gereken bazı şartlar bulunuyor.

Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü, Emet Bor İşletme Müdürlüğü, Kırka Bor Fabrikası bünyesinde çalışacak 152 personel alımı yapılacak.

Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü 78 personel alımı yapıyor. Adayların Endüstriyel otomasyon, Torna Tesfiye, Elektrik, Elektronik, Makine Teknolojisi bölümü mezunu olmaları gerekiyor. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.

Emet Bor İşletme Müdürlüğü 14 işçi alımı yapacak. Meslek Yüksek Okulu Elektrik ve Kimya bölümü mezunu personel alımı yapacak. Başvurlar İŞKUR üzerinden yapılacak.

Kırka Bor Fabrikası 60 personel alımı yapacak. Başvuruda bulunacak olan adayların Elektrik, Elektronik, Motorlu Araçlar Teknolojisi,Endüstriyel otomasyon,Bilişim teknolojisi, Tesisat teknolojisi mezunu olmaları gerekiyor. İlana lise mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Başvuruların bugün mesai bitimine kadar yapılması gerekiyor.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

ETİ Maden İşletmeleri personel alım İŞKUR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak