Nüfus Müdürlükleri Memur Alımlarını Ne Zaman Yapacak?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne Bin 600 kişilik kadro verildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

Nüfus Müdürlükleri Memur Alımlarını Ne Zaman Yapacak?
Nüfus Müdürlükleri Memur Alımlarını Ne Zaman Yapacak? Duran Can Ateş
Bu içerik 3016 kez okundu.

İçişleri Bakanlığı'na bağlı olarak çalışan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne Bin 600 kişilik kadro verildi. Adaylar Nüfus Müdürlüğü'ne memur alımının ne zaman yapılacağını merak ediyorlar.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü boş kontenjan belirlemesi yaptıktan sonra rakam Maliye Bakanlığı'na iletiliyor. Maliye Bakanlığından onay verilirse memur alımı yapılıyor.

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne memur alımı için Bin 600 kişilik kadro verildi. Kadronun verilmesiyle birlikte adaylar arasında merak edilen bir konuda alımların ne zaman yapılacağı oldu. Peki Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Bin 600 kişilik memur alımını ne zaman yapacak?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü geçtiğimiz aylarda personel alımı yapmıştı. Bin 600 kişilik kadronun verilmesiyle yeni alımların ne zaman yapılacağı merak ediliyor.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün Bin 600 memur alımını ne zaman yapacağı hakkında net bir bilgi verilmedi. İlanın ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz bir açıklama yapılması. İlan yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü memur alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak